Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Franse mysterieuze klok 3501
Zeldzame Franse mysterieuze klok

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Grote Engelse bracket klok 3598
Grote Engelse bracket klok

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1820 3521
Franse pendule, 1820

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900 3613
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Franse officiersklok, 1800 3507
Franse officiersklok, 1800

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 235 cm. 3509
Engelse staande klok, H 235 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Rolling Ball Congreve clock, 1960 3506
Rolling Ball Congreve clock, 1960

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Hofmeier tafelklok, 1920 3526
Hofmeier tafelklok, 1920

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, H 68 cm. 3528
Antieke Franse pendule, H 68 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Engelse waterklok 3559
Engelse waterklok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse reiswekker 3516
Zeldzame Franse reiswekker

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850 3525
Franse pendule, 1850

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Sevres pendule, 1860 3529
Franse Sevres pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1900 3514
Antieke Franse pendule, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mysterieuze klok, H 36 cm. 3511
Mysterieuze klok, H 36 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pendule, H 72 cm. 3527
Franse pendule, H 72 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse stoelklok 3533
18e Eeuwse stoelklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vorderzappler klok 3524
Vorderzappler klok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1870 3510
Franse pendule, 1870

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Koekoeksklok 3546
Koekoeksklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule met Sevres porselein 3590
Antieke Franse pendule met Sevres porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 227 cm. 3536
Engelse staande klok, H 227 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1920 3558
3-Delig Frans klokkenstel, 1920

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse Bracket-klok 3512
Engelse Bracket-klok

Resultaat:

250 EUR