Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse Mamod dubbeldekker bus
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse Mamod Steam model dubbeldekker bus. Met originele doos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 23 cm. In goede staat.

Antieke brandweerauto
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. J.D.N. Germany, Johan Distler Nürnberg. Opdraaiveer mist, achter as gebroken + los. Oxidatie + stof. Afmeting: 18 x 30 x 10 cm. In rede...

Twee antieke Duitse poppen, 1920
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1920. 1x Heubach baby-pop 10586 met slaap-ogen en echt haar, goed. 1x Heubach Koppelsdorf nr. 267, hoofd defect, echt haar. Afmeting: 48 - 58 cm. In redel...

Lot antieke Duitse poppen (5x)
Resultaat: 160 EUR

Lot antieke Duitse poppen. 1x Armand Marseille 390 porseleinen pop, circa 1900. 1x Armand Marseille porseleinen pop, circa 1900. 1x Armand Marseille A.M. 2 Dep. 370 met porseleinen onderarmen, circa 1...

Groot lot Märklin treinspeelgoed
Resultaat: 150 EUR

Groot lot Märklin treinspeelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 9 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Schuco Varianto 3010 H (1950)
Resultaat: 120 EUR

Duits speelgoed. Schuco Varianto 3010 H met blikken autobaan + twee auto's. In originele doos. US Zone Germany. Met afstandbediening + beschrijving. Functie niet getest. Afmeting: 7 x 27 x 41,5 cm. In...

Märklin Junker vliegtuig
Resultaat: 140 EUR

Metalen Märklin Junker vliegtuig bouwdoos met opdraaifunctie. J.U. Air A 701. Circa 1990. Rubber wielen poreus, verder in onbespeelde staat. Afmeting: 60 x 40 x 17 cm.

Antiek poppenhuis/slagerij
Startprijs 150 EUR

Antieke speelgoedwinkel (slagerij) met accessoires. Afmeting: 21 x 65 x 29 cm. In goede staat.

Schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oud schaakspel met been imitatie schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Antiek poppenhuis/kruidenierswinkel
Startprijs 150 EUR

Antieke speelgoedwinkel met accessoires. Afmeting: 28 x 27 x 58 cm. In goede staat.

Lot spoorweg speelgoed
Resultaat: 120 EUR

Grote verzameling divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; spoorweg (diverse merken). Märklin, Herpa, Roco, Bauer et cetera. Zeer interessant!! Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

Blikken speelgoed zijspan-motor
Startprijs 100 EUR

Blikken gelithografeerde speelgoed zijspan-motor. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Blikken speelgoedauto
Resultaat: 160 EUR

Duitse blikken speelgoedauto. Opel Kapitein van Jama - Western Germany. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Blikken badkamer (1920)
Startprijs 100 EUR

Duitse art deco blikken speelgoed badkamer met originele lithografie en accessoires. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse mohair hond
Resultaat: 550 EUR

Grote Duitse mohair hond met riem als trekkoord t.b.v. blaf-functie. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek treinspeelgoed
Resultaat: 140 EUR

Groot lot oud/antiek blikken treinspeelgoed. Onder meer Hornby, Karl Bub, USA Trein, Duitse sneltrein. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Bijzondere uitgave Hornby treinset
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame, gelimiteerde Rivarossi Hornby model treinset. Vier-delig. Kroning Willem Alexander. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 38 x 44 x 6 cm. In zeer goede staat.

Piko Train Rail magazine
Resultaat: 50 EUR

Gelimiteerde uitgave van PIKO modeltrein 'Rail magazine'. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 29 x 8 x 5 cm. In goede staat.

2x Metalen vrachtauto (1930 -1950)
Startprijs 150 EUR

Twee grote metalen vrachtwagens. Circa 1930 - 1950. 1x Blauw, origineel, circa 1950, USA? 1x Zwart, overgeschilderd, circa 1930. Afmeting: 50 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

60-er Jaren autobaan
Resultaat: 70 EUR

60er-Jaren speelgoed autobaan/garage met drie blikken auto's . Western Germany. Met opdraai-functie. In goed werkende staat. Afmeting: 13 x 39 x 20 cm.

2x Draken set schaakspel
Resultaat: 30 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Speelgoed vliegtuig, 1960
Startprijs 100 EUR

Twee blikken speelgoed vliegtuigen. Circa 1960. Eén vliegtuig Joustra France. Eén vliegtuig Jet China, oxydatie romp. Afmeting: 32 - 54 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 50er - 60er Jaren. 1x Skibaan in doos, Rusland. 1x Future car, Frankrijk. Afmeting: 34 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kindergrammofoon van blik
Resultaat: 100 EUR

Twee blikken kindergrammofoons. Circa 1930. Duitsland. 1x Nifty Nirona, Germany, niet compleet. 1x Nirona, gelithografeerd, opdraaiveer kapot. Afmeting: 25 x 25 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Frans kinderfornuis
Resultaat: 25 EUR

Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.

Tipp & Co. brandweerauto, 1950
Startprijs 50 EUR

Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.

Paya limousine van blik
Resultaat: 100 EUR

Blikken Paya speelgoed limousine in doos. Tweede helft 20e eeuw. Met opdraai + batterij functie voor verlichting. Onbespeeld. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Groot lot treinonderdelen
Resultaat: 225 EUR

Groot interessant lot diverse modelspooronderdelen H0 o.a.; diverse rails (Märklin en Fleischmann, 6x transfromators (diverse merken), diverse auto's en huisjes en diverse losse onderdele, in goede st...

Lot treinen
Resultaat: 190 EUR

Lot diverse treinen loks H0 o.a.; 1x Roco 118 014-0, Roco DB Werkslokz, 1x Roco 2231 NS lok, Tris 92692 met 3 kolemwagons, 1x Krupp DB 215-033-2, 1x Rivorossi DB 215-0..-2, 1x Electrotrein NS 1307, 3x...

Roco loks
Resultaat: 275 EUR

Lot diverse Roco loks H0 o.a.; 43288 DB 50 2840, 4155B NS Diesellok, 04153B NS Sik Serie 200-300, Roco 62793 NS Lok 2426, Roco 62799 NS 2408. Roco 62790 NS 2400. Allen met doosje en in goede staat, on...

Lot Roco (wagons + loks)
Resultaat: 170 EUR

Lot Roco wagons en 3 loks, o.a.; 1x Primex 31969 lok, 1x Roco DB 171137 lok, 1x Roco DB 042 113-1 lok (ongestest en bespeeld), tevens 16 diverse wagons in doos van Roco.

Lot diverse wagons
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met ca. 43 wagons van diverse merken o.a.; Roco, Piko, Fleischmann, bespeeld maar in goede conditie.