Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kindergrammofoon van blik
Resultaat: 100 EUR

Twee blikken kindergrammofoons. Circa 1930. Duitsland. 1x Nifty Nirona, Germany, niet compleet. 1x Nirona, gelithografeerd, opdraaiveer kapot. Afmeting: 25 x 25 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Frans kinderfornuis
Resultaat: 25 EUR

Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.

Tipp & Co. brandweerauto, 1950
Startprijs 50 EUR

Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.

Paya limousine van blik
Resultaat: 100 EUR

Blikken Paya speelgoed limousine in doos. Tweede helft 20e eeuw. Met opdraai + batterij functie voor verlichting. Onbespeeld. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Groot lot treinonderdelen
Resultaat: 225 EUR

Groot interessant lot diverse modelspooronderdelen H0 o.a.; diverse rails (Märklin en Fleischmann, 6x transfromators (diverse merken), diverse auto's en huisjes en diverse losse onderdele, in goede st...

Lot treinen
Resultaat: 190 EUR

Lot diverse treinen loks H0 o.a.; 1x Roco 118 014-0, Roco DB Werkslokz, 1x Roco 2231 NS lok, Tris 92692 met 3 kolemwagons, 1x Krupp DB 215-033-2, 1x Rivorossi DB 215-0..-2, 1x Electrotrein NS 1307, 3x...

Roco loks
Resultaat: 275 EUR

Lot diverse Roco loks H0 o.a.; 43288 DB 50 2840, 4155B NS Diesellok, 04153B NS Sik Serie 200-300, Roco 62793 NS Lok 2426, Roco 62799 NS 2408. Roco 62790 NS 2400. Allen met doosje en in goede staat, on...

Lot Roco (wagons + loks)
Resultaat: 170 EUR

Lot Roco wagons en 3 loks, o.a.; 1x Primex 31969 lok, 1x Roco DB 171137 lok, 1x Roco DB 042 113-1 lok (ongestest en bespeeld), tevens 16 diverse wagons in doos van Roco.

Lot diverse wagons
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met ca. 43 wagons van diverse merken o.a.; Roco, Piko, Fleischmann, bespeeld maar in goede conditie.