Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 35 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Grote kroonluchter
Startprijs 35 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Drie antieke dekseldozen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Oude seinlamp op standaard
Startprijs 40 EUR

Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Twee delen Hollands tin, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glas-in-lood vensters/raamhangers
Startprijs 40 EUR

Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

Twee kandelaren, H 31 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Rood koperen samovaar
Startprijs 50 EUR

Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Marmeren lampenvoet, H 52 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Lot gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.

Antieke Duitse theekan, 1908
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Twee Engelse dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.

3x Messing miniatuur lijsten met reproductie
Startprijs 60 EUR

Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Humidif humidor
Startprijs 70 EUR

Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.

Bauhaus bureaulamp, H 45 cm.
Startprijs 70 EUR

Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, H 40 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

2x Houten paneel met 9 antieke pijlen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Grote keramieken tafellamp, H 80 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.