Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.

Twee bronzen pronkkannen, 1880
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Smeedijzeren geldkist
Resultaat: 1.800 EUR

17e Eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met origineel renaissance slot systeem. Oudere restauratie, onderkant slecht. Afmeting: 44 x 84 x 45 cm. In redelijke staat.

Venetiaanse lamp, H 202 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR

Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.

2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke kruideniers koffiemolen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.

Grote bronzen scheepsbel
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen scheepsbel met originele patina. B.v.G. 1904. Afmeting: 47 x 44 cm. In goede staat.

Antiek universitair tandartskastje, 1920
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame Hollandse Amsterdamse School universitaire opbergkast t.b.v. tandheelkunde student. Met veel lades en deurtjes + vergrendeling. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 37 cm. In goede staat...

Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuws Frans bronzen tafelstuk in empire-stijl, met drie engelen op vergulde bollen, marmeren basement en kristalglazen schaal. Afmeting: H 47 x Ø 30 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandkandelaren
Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse ijzeren geldkist
Startprijs 1.000 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse ijzeren geldkist met bronzen parels en riembeugels. Sleutel later. Afmeting: 10 x 17 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kandelaren, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 42 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke veldkijkers (6x)
Resultaat: 110 EUR

Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Groot lot sigarenknippers
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.

17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar met vier ribbels. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album
Resultaat: 80 EUR

Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Vélocipède fiets (replica)
Resultaat: 1.000 EUR

Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 36 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 43,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Grote monstrans, H 78 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.