Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.

Twee bronzen pronkkannen, 1880
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Smeedijzeren geldkist
Resultaat: 1.800 EUR

17e Eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met origineel renaissance slot systeem. Oudere restauratie, onderkant slecht. Afmeting: 44 x 84 x 45 cm. In redelijke staat.

Venetiaanse lamp, H 202 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR

Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.

2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke kruideniers koffiemolen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.

Grote bronzen scheepsbel
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen scheepsbel met originele patina. B.v.G. 1904. Afmeting: 47 x 44 cm. In goede staat.

Antiek universitair tandartskastje, 1920
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame Hollandse Amsterdamse School universitaire opbergkast t.b.v. tandheelkunde student. Met veel lades en deurtjes + vergrendeling. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 37 cm. In goede staat...

Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuws Frans bronzen tafelstuk in empire-stijl, met drie engelen op vergulde bollen, marmeren basement en kristalglazen schaal. Afmeting: H 47 x Ø 30 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandkandelaren
Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse ijzeren geldkist
Startprijs 1.000 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse ijzeren geldkist met bronzen parels en riembeugels. Sleutel later. Afmeting: 10 x 17 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kandelaren, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 42 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke veldkijkers (6x)
Resultaat: 110 EUR

Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Groot lot sigarenknippers
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.

17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar met vier ribbels. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album
Resultaat: 80 EUR

Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Vélocipède fiets (replica)
Resultaat: 1.000 EUR

Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 36 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 43,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Grote monstrans, H 78 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Hanglamp met plaquettes
Startprijs 1.000 EUR

Grote neo gotische vergulde messing hanglamp. Elektrisch. 20e Eeuw. Met handbeschilderde messing plaquette. Diverse voorstellingen. In de vorm van een godslamp. Afmeting: 180 x Ø 70 cm. In goede staat...

2x Antieke wandplaquette, 1870
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke notenhouten snijwerk wandplaquettes met fruit decor. Circa 1870. Afmeting: 35 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Symphonion speeldoos + platen, 1900
Startprijs 700 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met extra speelplaten. Notenhout. Met dubbele kam en in goed werkende/spelende staat. Circa 1900. Afmeting: 22 x 42 x 47 cm.

Zwitserse speeldoos, 1880
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.

Oude hoge bi kinderfiets
Startprijs 300 EUR

Oude hoge ijzeren bi kinderfiets. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 90 x 35 cm. In goede staat.

Twee putti kandelaren, H 54 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Lot antieke nachtwakers-klokken (6x)
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke nachtwakers-klokken. Divers. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Lot nachtwakers klokken
Resultaat: 150 EUR

Lot nachtwakers klokken. 20e Eeuw. Onder andere; Detex Alert USA, Windmüller Berlin, Universal, Detect. Niet getest. Afmeting: 14 - 14 cm. In goede staat.

Nachtwakers klokken
Resultaat: 160 EUR

Lot diverse oude/antieke nachtwakers klokken. Onder andere; Bürk, Elka. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

8 Opium gewichten, brons
Startprijs 150 EUR

Acht-delige set antieke oosterse opiumgewichten. Brons. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.

Engelse ingelegde stoof
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia/schelpen + messing binnenbak. Afmeting: 51 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Antieke houtkachel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke gietijzeren houtkachel met vernikkeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse tondeldoos
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse tondeldoos van messing, met twee compartimenten. Vuursteen en slagijzer en aanmaak/tondel. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Zeldzaam grote koekplank, 78 x 53 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame grote antieke houtgestoken dubbelzijdige speculaasplank. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 53 x 6 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos met ingebouwde polyfoon
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos, circa 1840, met later ingebouwd polyfoon speelwerk, circa 1900. Huwelijk. Met zes speelplaten, speelt goed. Prachtige dekseldoos met messing. Afmeting: 22 x 26 x 43 ...

Lot hotel/receptie bellen (7x)
Resultaat: 90 EUR

Lot hotel/receptie bellen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs cricket-spel
Startprijs 100 EUR

Voor-oorlogs cricketspel met beenbeschermers, pionnen, slagbat et cetera. In originele tas. Afmeting: 100 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Heilig kruis + wijwaterbak
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws messing verguld Heilig kruis met porseleinen handbeschilderde plaquette + wijwater houder. Afmeting: 35 x 23 x 6 cm. In goede staat.

Antieke microscoop
Resultaat: 180 EUR

Oude Duitse microscoop + accessoires. Mikro Korth Berlin. In originele kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 200 EUR

Duitse vintage W.F.M. koffiemachine uit de jaren vijftig met wandbevestiging. Messing/chroom. Type: W.M.F. 5/225, 22V - 2 KW. Functie niet getest. Afmeting: 67 x 38 x 20 cm. In goede staat.

Lot porseleinen gewichten
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse gewichten
Resultaat: 200 EUR

Groot lot antieke Engelse bronzen gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse persgewichten
Resultaat: 120 EUR

Lot antieke Engelse persgewichten van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.