Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zwitserse speeldoos 2000
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee bronzen pronkkannen, 1880 2001
Twee bronzen pronkkannen, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Smeedijzeren geldkist 2002
Smeedijzeren geldkist

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Venetiaanse lamp, H 202 cm. 2003
Venetiaanse lamp, H 202 cm.

Resultaat:

550 EUR

Zeldzame set empire kandelaren, 1810 2004
Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm. 2005
2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Antieke kruideniers koffiemolen, 1900 2006
Antieke kruideniers koffiemolen, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote bronzen scheepsbel 2007
Grote bronzen scheepsbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek universitair tandartskastje, 1920 2008
Antiek universitair tandartskastje, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm. 2009
Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee bronzen wandkandelaren 2010
Twee bronzen wandkandelaren

Resultaat:

2.750 EUR

Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender 2011
Messing tabaksdoos met eeuwig durende kalender
Startprijs 250 EUR
17e - 18e Eeuwse ijzeren geldkist 2012
17e - 18e Eeuwse ijzeren geldkist
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2 Kandelaren, 18e eeuw 2013
2 Kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 42 cm. 2014
Twee cassolettes, H 42 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke veldkijkers (6x) 2015
Lot oude/antieke veldkijkers (6x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot lot sigarenknippers 2016
Groot lot sigarenknippers

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm. 2017
17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Italiaanse marmeren wandconsole 2018
Italiaanse marmeren wandconsole
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album 2019
Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vélocipède fiets (replica) 2020
Vélocipède fiets (replica)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 36 cm. 2021
Twee cassolettes, H 36 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 43,5 cm. 2022
Twee cassolettes, H 43,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote monstrans, H 78 cm. 2023
Grote monstrans, H 78 cm.

Resultaat:

600 EUR