Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lokeend
Resultaat: 50 EUR

Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Twee antieke apparaten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok met spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met spiegel en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 62 x 76 x 15 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke gietijzeren postweegschaal. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke Friese kerfsnede meetlat
Resultaat: 40 EUR

Antieke Friese kerfsnede meetlat. Notenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Hollands koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 -30 cm. In goede staat.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Resultaat: 40 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met comfoor + bureauset
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor. Chinoiserie goud decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat. En een zwart marmeren bureauset met twee kristalglazen inktpotten en twee pennen. Ci...

Moderne designlamp, H 193 cm.
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Tafelschaal, H 46 x Ø 27 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse messing historisme tafelschaal met edelhert en persglazen schaal. Circa 1890. Afmeting: H 46 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot stoppen en gesp
Resultaat: 35 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren grape + stoof
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.