Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm. 2005
2x E. Jacques Ruhlmann tafellamp, H 70 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Twee bronzen wandkandelaren 2010
Twee bronzen wandkandelaren

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Smeedijzeren geldkist 2002
Smeedijzeren geldkist

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antieke smeedijzeren kaarsenkandelaar, H 188 cm. 2210
Antieke smeedijzeren kaarsenkandelaar, H 188 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm. 2009
Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws theekistje 2163
Zeldzaam 18e eeuws theekistje

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm. 2017
17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Vélocipède fiets (replica) 2020
Vélocipède fiets (replica)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antiek antiquarisch boek, Begraafplaatsen Ned.-Israëlische gemeente te Amsterdam/Muiderberg 2144
Antiek antiquarisch boek, Begraafplaatsen Ned.-Israëlische gemeente te Amsterdam/Muiderberg

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 42 cm. 2014
Twee cassolettes, H 42 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Franse likeurkelder, 1870 2158
Franse likeurkelder, 1870

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote monstrans, H 78 cm. 2023
Grote monstrans, H 78 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Venetiaanse lamp, H 202 cm. 2003
Venetiaanse lamp, H 202 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 43,5 cm. 2022
Twee cassolettes, H 43,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeldzame oorkonde met lakzegel 2297
Zeldzame oorkonde met lakzegel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos 2000
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos, 1880 2027
Zwitserse speeldoos, 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Jaarsma kachel, 1890 2213
Antieke Jaarsma kachel, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Venetiaanse piedestal, H 88 cm. 2154
Venetiaanse piedestal, H 88 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke barograaf, 1900 2153
Antieke barograaf, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee cassolettes, H 36 cm. 2021
Twee cassolettes, H 36 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 2235
Chinese wierookbrander

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vergulde Franse kandelaar, H 57 cm. 2083
Vergulde Franse kandelaar, H 57 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke kruideniers koffiemolen, 1900 2006
Antieke kruideniers koffiemolen, 1900

Resultaat:

350 EUR