55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Moderne designlamp, H 193 cm.
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.

Gietijzeren grape + stoof
Resultaat: 25 EUR

Antieke Japanse/Chinese bloempot
Resultaat: 70 EUR

Toverlantaarn, 1920
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek inktstel, 1920
Resultaat: 180 EUR

Grote kroonluchter
Startprijs 35 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Antieke kroonluchter, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

Antieke Venetiaanse hanglamp
Startprijs 400 EUR

Zeldzame oorkonde met lakzegel
Resultaat: 550 EUR

Tafelschaal, H 46 x Ø 27 cm.
Resultaat: 40 EUR