55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Antieke Gallé vaas
Resultaat: 225 EUR

Antieke drie-hoekige Franse Emille Gallé vaas met waterlelie decor. (1846 - 1904). Afmeting: 9 x 8,5 x 8 cm. In goede staat.

Twee antieke Gallé vazen
Resultaat: 550 EUR

Twee antieke Franse Emille Gallé (1846 - 1904) glazen vazen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 9,5 - 20,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Gallé vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee kleine antieke Franse Gallé vazen met floraal/rozenbottel decor. Jugendstil. Emille Gallé (1846 - 1904). Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 9,5 - 9,8 cm. In goede staat.

Vier delen glaswerk van Lalique
Resultaat: 120 EUR

Vier delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. Met vogel decor. Bestaande uit: 2x Paperweight met patrijzen. 1x Schaal met mus. 1x Parfumfles met duif. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Twee delen glaswerk van Lalique
Resultaat: 250 EUR

Twee delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. 1x Kristal-glazen schaal met schelpen decor. 1x Transparante groene vaas met floraal decor. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Grote Murano schaal Ø 48,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer grote Italiaanse Murano glazen schaal in schelpvorm met parelmoer glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 48,5 cm. In goede staat.

Drie delen Lalique glaswerk
Resultaat: 225 EUR

Drie delen Frans Lalique glaswerk. 20e Eeuw. 1x Schaal met blad decor. 2x Flacon in art deco-stijl. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur door Rafal Rysz, H 37,5 cm.
Startprijs 140 EUR

Glazen sculptuur door Rafal Rysz. Polen. Gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas, 1930
Startprijs 50 EUR

Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 110 EUR

Antieke glazen druivenspoeler
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse dikwandige glazen druivenspoeler met gravering, figuur/stadsgezicht decor. Afmeting: H 18 x Ø 13 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek glaswerk
Startprijs 80 EUR

Murano glazen tijger
Resultaat: 150 EUR

Grote Murano glazen tijger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Drie glazen vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Franse glazen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse glazen vazen. Jugendstil. 1x Legras, paars ranken decor. 1x Ongesigneerd, dennenbomen bij meer decor. Afmeting: 15,5 - 23,5 cm. In goede staat.

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Resultaat: 30 EUR

Modern glazen object
Startprijs 100 EUR

Modern glazen object in Murano-stijl. Gezicht. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Dikwandige glazen Leerdam vaas, 1963
Resultaat: 150 EUR

Dikwandige glazen Leerdam vaas. Floris Meijdam Serica. Circa 1963. Met blauwe kleurpoeders en luchtbellen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x A.D. Copier Leerdam vazen
Startprijs 70 EUR

Drie oude Leerdam blankglazen vazen. Dikwandig. Onder andere twee spijkervazen. A.D. Copier Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Zeldzame kristallen karaf, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR

Zeldzame kristallen karaf met onderin een speeldoos. Alcoholisten verrader. Speelwerk gaat spelen zodra de karaf wordt opgepakt. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee Perzische traanvazen van glas
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke mondgeblazen blauwe glazen traanvazen. Perzië. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.

Zes delen oud/antiek glaswerk
Resultaat: 80 EUR

Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere Murano?, Jugendstil, Mont Joyce. Ongemerkt. Handbeschilderd. Afmeting: 8,5 - 43 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (divers)
Resultaat: 50 EUR

Lot oude+antieke glazen
Resultaat: 225 EUR

Lot oude + antieke glazen. Mondgeblazen. Divers. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.