55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee glazen vazen, H 35 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke glazen vazen met floraal/goud decor. Geplaatst op een compositie metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, H 40 cm.
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Moser schaal Ø 22,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Moser glazen schaal met reliëf vogel/goud decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 21,5 - Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke Roemer wijnglazen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke mondgeblazen Roemer wijnglazen naar 17e eeuws voorbeeld. 19e - 20e Eeuw. Eén chip, verder in goede staat. Afmeting: H 9,5 x Ø 8 cm.

Lot presse papier (20x)
Startprijs 180 EUR

Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot presse papier (25x)
Resultaat: 200 EUR

Mondgeblazen glazen duif
Resultaat: 100 EUR

Finlandse mondgeblazen Itala duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Daum figuur, Pauw
Startprijs 1.050 EUR

Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.