Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Henri Deux jachtkast, 1880
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Henri Deux jachtkast. Eén-deurs, met lade, fazant-voorstelling en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 97 x 80 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 300 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken schaarstoel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.

Antiek damesbureau + stoel, 1860
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe spiegel, 1870
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse vergulde Louis Philippe spiegel met tortelduiven en floraal decor. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 145 x 75 cm. In goede staat.

Gepolitoerde Gründer penantkast, 1880
Resultaat: 240 EUR

Antieke Duitse notenhouten handgepolitoerde Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 83 x 86 x 45 cm. In zeer goede staat.

Spaans tabernakel
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerde antieke tabernakel van mahoniehout met veel verguld brons. Circa 1900. Door Juan Busguets Barcelona. Opklapbaar om te knielen + opklapbaar bij armhoogte. Afmeting: 260 x 55 x 65 cm. In zee...

Franse ladenkast
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Franse kast, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse wortelnoten kast met bronzen beslag, band-intarsia en marmeren blad. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 90 x 48 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Willem III bonheurkast, 1860
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.

Halspiegel, 164 x 76 cm.
Resultaat: 250 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier/empire halspiegel met zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 164 x 76 x 13 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire (mahonie)
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Holland mahoniehouten barok secretaire met gebogen front, bronzen beslag, gebogen binnenleven met lades en kelder. Lichte fineerschades. Afmeting: 104 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Notenhouten dressoir, 1935
Startprijs 250 EUR

Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.

Hollands kruisvoet kabinet
Startprijs 450 EUR

Twee-delig Hollands mahoniehouten kruisvoet kabinet met getorste poten, twee deuren en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 198 x 126 x 53 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke octagonale theetafel van notenhout met snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 61 x 72 x 72 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1850
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijfgedeelte. Circa 1850. Afmeting:155 x 104 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken bank met klepdeksel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten hangvitrine met origineel slot. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 80 x 77 x 20 cm.

Mahonie naaitafel
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde naaitafel met wolhouder. Circa 1830. Afmeting: 73 x 56 x 42 cm. In zeer goede staat.

4-Laden commode
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten vier-laden commode met origineel verguld beslag en sloten. Afmeting: 82 x 91 x 41cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke drie-delige Franse notenhouten Henry Deux buffetkast met zuilen en ranken. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 230 x 150 x 57 cm. In zeer goede staat.

2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder kindertafel met twee stoelen, bij elkaar passend. Roos + edelweiss decor. Circa 1860. Afmeting: 63 x 52 cm Ø / 76 x 33 x 34 cm. In goede staat.