Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, H 138 x B 68 cm.
Startprijs 40 EUR

Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.

Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ronde spiegel Ø 44 cm.
Startprijs 50 EUR

Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Engels wandkastje, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 50 EUR

Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Franse kast, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse wortelnoten kast met bronzen beslag, band-intarsia en marmeren blad. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 90 x 48 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Theekastje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Hutkoffer, 1920
Startprijs 60 EUR

Hut- of reiskoffer met houten banden. Circa 1920. Afmeting: 62 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Archiefkast van beukenhout
Startprijs 60 EUR

Beukenhouten archiefkast met lades en rolluik. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 125 x 45 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.

Antieke halbank
Startprijs 80 EUR

Antieke iepenhouten louis seize bank. 19e Eeuw. Stoffering niet meer mooi, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 130 x 60 cm.

Engelse schommelstoel
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.

Relax fauteuil (electrisch)
Startprijs 80 EUR

Electrisch verstelbare relax fauteuil met groene bekleding en notenhout. Eind 20e eeuw. Afmeting: 108 x 70 x 75 cm. In goede staat.

Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Twee Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Startprijs 100 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.

2x Glazen vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.

3x Bijzettafel met tegels
Startprijs 100 EUR

Drie smeedijzeren bijzettafels met antieke tegels ingelegd. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kast
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.