Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Antieke likeurtafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

Antiek rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.

Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.

Halspiegel, 162 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.