Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam bakwaaier kabinet 4000
Zeldzaam bakwaaier kabinet

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Kapitale Duitse buffetkast met brons, 1880 4002
Kapitale Duitse buffetkast met brons, 1880

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880 4206
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Franse gestoken kast 4001
Franse gestoken kast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Barok spiegel 4101
Barok spiegel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820 4235
Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Louis Seize eiken secretaire, 1780 4215
Louis Seize eiken secretaire, 1780

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken 4-deurs kast 4004
Eiken 4-deurs kast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse pastoorskast 4192
18e Eeuwse pastoorskast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4266
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kersenhouten vitrinekast, 1900 4013
Kersenhouten vitrinekast, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast 4265
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse buffetkast, 1870 4005
Franse buffetkast, 1870

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek secretaire, 1860 4007
Antiek secretaire, 1860

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse kast 4022
18e Eeuwse kast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast 4276
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken Louis Seize hoekkast 4008
Eiken Louis Seize hoekkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws rococo kabinet 4009
18e Eeuws rococo kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke boeren kast 4012
Antieke boeren kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire, 1850 4019
Louis Philippe secretaire, 1850

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kleine bijzettafel 4080
Kleine bijzettafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mechelse dolfijnentafel, 1880 4200
Mechelse dolfijnentafel, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuse Engelse tiltop tafel 4277
18e Eeuse Engelse tiltop tafel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekenkist 4010
18e Eeuwse dekenkist

Resultaat:

350 EUR