Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam bakwaaier kabinet
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Kapitale Duitse buffetkast met brons, 1880
Resultaat: 1.500 EUR

Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...

Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Franse gestoken kast
Resultaat: 900 EUR

Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Barok spiegel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.

Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820
Resultaat: 900 EUR

Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

Louis Seize eiken secretaire, 1780
Resultaat: 750 EUR

Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 650 EUR

Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Kersenhouten vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede sta...

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Resultaat: 450 EUR

Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.

Antiek secretaire, 1860
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi snijwerk, halve zuilen en gebogen binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 179 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse kast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.

18e eeuwse Duitse 2-deurs kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize hoekkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.

18e Eeuws rococo kabinet
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Antieke boeren kast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.

Louis Philippe secretaire, 1850
Resultaat: 400 EUR

Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Kleine bijzettafel
Resultaat: 400 EUR

Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.

Mechelse dolfijnentafel, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.

18e Eeuse Engelse tiltop tafel
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten dekenkist met band-intarsia, bronzen beslag en grepen. Kist zit op slot, geen sleutel!! Enkele krimpnaden, zaag fineer. Afmeting: 82 x122 x 60 cm. In goede staat.

Eikenhouten secretaire, 1850
Resultaat: 350 EUR

Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met mooie patina en messing ringbeslag. Aan één zijkant krimpnaad, verder in zeer goede staat. Circa 1850. Afmeting: 171 x 105 x 45 cm.

Eiken bank met klepdeksel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws boerenkabinet
Resultaat: 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.

4-Delig Louis Seize bankstel
Resultaat: 350 EUR

Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.

Franse speeltafel met intarsia, 1880
Resultaat: 325 EUR

Fraaie antieke Franse speeltafel met lade en intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 75 x 60 x 40 cm./ 75 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Franse piedestal, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel (Captains chair)
Resultaat: 325 EUR

Engelse lederen bureaustoel. Captains chair. Draaibaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 67 x 63 cm. In goede staat.

Antiek eiken kabinet, 1800
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet met zuilen en messing kapitellen. Circa 1800. Afmeting: In goede staat.

Antiek damesbureau + stoel, 1860
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.

Willem III bonheurkast, 1860
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok stijl. Met klauwpoten en bras beslag. Afmeting: 101 x 86 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kast
Resultaat: 300 EUR

Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.

2x Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 300 EUR

Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1880
Resultaat: 300 EUR

Grote drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout, met volle zuilen, prachtig snijwerk (meerminnen + ranken). Afmeting: 240 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Engels linnenkabinet
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.

Jalouzie kastje, 1820
Resultaat: 275 EUR

Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1850
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijfgedeelte. Circa 1850. Afmeting:155 x 104 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten hangvitrine met origineel slot. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 80 x 77 x 20 cm.

Antieke wangentafel + bretterstoel
Resultaat: 275 EUR

Antieke eikenhouten wangentafel met bretterstoel (Sgabello). Wangen van de tafel mogelijk ouder dan blad. Afmeting: 74 x 110 x 65 cm. / 95 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Henry Deux eethoek, 1880
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke eikenhouten Franse Henry Deux eethoek met goede velours bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 43 x 43 cm/ 79 x 136 x 108 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 275 EUR

Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.