Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 325 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.

Antieke vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 400 EUR

Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.

Engels linnenkabinet
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.

Franse vitrinekast, 1880
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.

Salontafel met lades (teak)
Resultaat: 70 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Hollands linnenkabinet
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.

18e eeuwse Duitse 2-deurs kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.

18e Eeuse Engelse tiltop tafel
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.

Eiken armleunstoel, 1880
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten neo renaissance armleunstoel met zon et cetera. In Louis Seize-stijl. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 125 x 70 x 62 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.