Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam bakwaaier kabinet
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Franse gestoken kast
Resultaat: 900 EUR

Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Kapitale Duitse buffetkast met brons, 1880
Resultaat: 1.500 EUR

Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...

Antieke tafel met Delftse plaquettes
Startprijs 800 EUR

Antieke Hollandse tafel met daarin twee grote Hollandse 18e eeuwse rococo Delftse fayence plaquettes en rondom druivenranken. Afmeting: 62 x 77 x 130 cm. In goede staat.

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 650 EUR

Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Resultaat: 450 EUR

Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.

Franse speeltafel met intarsia, 1880
Resultaat: 325 EUR

Fraaie antieke Franse speeltafel met lade en intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 75 x 60 x 40 cm./ 75 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Antiek secretaire, 1860
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi snijwerk, halve zuilen en gebogen binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 179 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.

Eiken Louis Seize hoekkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.

18e Eeuws rococo kabinet
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten dekenkist met band-intarsia, bronzen beslag en grepen. Kist zit op slot, geen sleutel!! Enkele krimpnaden, zaag fineer. Afmeting: 82 x122 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws mahoniehouten trumeau. Empire. Met lade, klauwpoten en spiegel. Afmeting: 80 x 83 x 40 cm. In goede staat.

Antieke boeren kast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.

Kersenhouten vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede sta...

Antiek secretaire met glas-opstand, 1800
Startprijs 800 EUR

Antiek twee-delig mahoniehouten secretaire met glas-opstand, mooi binnenleven en veel lades. Circa 1800. Afmeting: 230 x 115 x 60 cm. In zeer goede staat.

Jalouzie kastje, 1820
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.

Jalouzie kastje, 1820
Resultaat: 275 EUR

Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.

Zeldzame trumeau met marmer
Startprijs 400 EUR

Zeldzame mahoniehouten trumeau met spiegel, lade en marmeren blad. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 55 x 29 cm. In goede staat.

Eikenhouten secretaire, 1850
Resultaat: 350 EUR

Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met mooie patina en messing ringbeslag. Aan één zijkant krimpnaad, verder in zeer goede staat. Circa 1850. Afmeting: 171 x 105 x 45 cm.

Louis Philippe secretaire, 1850
Resultaat: 400 EUR

Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.

2-Delige bonheur, 1860
Startprijs 300 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten bonheur met snijwerk. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 200 x 106 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antiek eiken kabinet, 1800
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet met zuilen en messing kapitellen. Circa 1800. Afmeting: In goede staat.

18e Eeuwse kast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Startprijs 400 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen barok commode met vier lades en bronzen beslag. 19e Eeuw. Lichte fineerschade/plek op blad. Afmeting: 80 x 93 x 57 cm. In goede staat.

Henri Deux jachtkast, 1880
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Henri Deux jachtkast. Eén-deurs, met lade, fazant-voorstelling en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 97 x 80 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 300 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken schaarstoel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.

Antiek damesbureau + stoel, 1860
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe spiegel, 1870
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse vergulde Louis Philippe spiegel met tortelduiven en floraal decor. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 145 x 75 cm. In goede staat.

Gepolitoerde Gründer penantkast, 1880
Resultaat: 240 EUR

Antieke Duitse notenhouten handgepolitoerde Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 83 x 86 x 45 cm. In zeer goede staat.

Spaans tabernakel
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerde antieke tabernakel van mahoniehout met veel verguld brons. Circa 1900. Door Juan Busguets Barcelona. Opklapbaar om te knielen + opklapbaar bij armhoogte. Afmeting: 260 x 55 x 65 cm. In zee...

Franse ladenkast
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Franse kast, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse wortelnoten kast met bronzen beslag, band-intarsia en marmeren blad. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 90 x 48 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Willem III bonheurkast, 1860
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.

Halspiegel, 164 x 76 cm.
Resultaat: 250 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier/empire halspiegel met zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 164 x 76 x 13 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire (mahonie)
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Holland mahoniehouten barok secretaire met gebogen front, bronzen beslag, gebogen binnenleven met lades en kelder. Lichte fineerschades. Afmeting: 104 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Notenhouten dressoir, 1935
Startprijs 250 EUR

Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.

Hollands kruisvoet kabinet
Startprijs 450 EUR

Twee-delig Hollands mahoniehouten kruisvoet kabinet met getorste poten, twee deuren en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 198 x 126 x 53 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke octagonale theetafel van notenhout met snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 61 x 72 x 72 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1850
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijfgedeelte. Circa 1850. Afmeting:155 x 104 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken bank met klepdeksel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten hangvitrine met origineel slot. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 80 x 77 x 20 cm.

Mahonie naaitafel
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde naaitafel met wolhouder. Circa 1830. Afmeting: 73 x 56 x 42 cm. In zeer goede staat.

4-Laden commode
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten vier-laden commode met origineel verguld beslag en sloten. Afmeting: 82 x 91 x 41cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke drie-delige Franse notenhouten Henry Deux buffetkast met zuilen en ranken. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 230 x 150 x 57 cm. In zeer goede staat.

2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder kindertafel met twee stoelen, bij elkaar passend. Roos + edelweiss decor. Circa 1860. Afmeting: 63 x 52 cm Ø / 76 x 33 x 34 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Engelse partnerdesk met aan beide kanten lades + messing beslag. Eiken. Afmeting: 78 x 90 x 140 cm. In zeer goede staat.

Frans buffet met snijwerk
Startprijs 300 EUR

Mooie antieke Franse buffetkast met volle zuilen/draken et cetera. Henry Deux. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 254 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Wapenrek
Resultaat: 100 EUR

Zachthouten donker gebeitst gewerenrek voor vier geweren. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 35 x 30 cm. In goede staat.

Koloniale teakhouten scheepskist
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met messing beslag en hengsels. In goede originele staat, alleen slot mist. Afmeting: 67 x 55 x 100 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse houtgestoken notenhouten bijzettafel met draak. Neo renaissance. Circa 1870. Afmeting: 101 x 38 x 40 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1870
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met Arabische jongen met fruit. Circa 1870. Afmeting: H 98 x Ø 40 cm. In goede staat.

Franse piedestal, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Biedermeier penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier penantkast. Circa 1860. Afmeting: 100 x 46 x 106 cm. In goede staat.

Frans damesbureau, 1890
Resultaat: 200 EUR

Antiek klein Frans damesbureau van mahoniehout. Circa 1890. Louis Quinze stijl. Met verguld bronzen sierwerk. Mooi binnenwerk met kelder. Afmeting: 93 x 66 x 45 cm. In goede staat.

Chinese kampferkist
Resultaat: 130 EUR

Houtgestoken Chinese kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 76 x 37 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafel, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke neo gotische notenhouten bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 53 x 100 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 175 x 45 cm. In goede staat.

Engelse secretaire, 1930
Resultaat: 150 EUR

Antiek Engels mahoniehouten secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1930. Afmeting: 100 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Eiken penantkast, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten penantkast met halve zuilen en kussens op de deuren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 96 x 50 x 105 cm. In goede staat.

Mahonie 1-deurs kast, 1850
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.

Engelse eikenhouten bank
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten bank met klepdeksel. Engeland. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 167 x 64 cm. In goede staat.

Uitneembare gründerzeit linnenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare gründerzeit linnenkast met schappen + lades. Circa 1880. Afmeting: 193 x 140 x 62 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 70 EUR

Chinees hardhouten gestoken hocker met marmeren blad, koppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 50 cm. In goede staat.

Twee Franse gestoken stoelen
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken stoelen met biezen zitting. Floraal decor. Afmeting: 130 x 47 x 43 cm. In goede staat.

Engelse hangoor tafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel op wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 80 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1910
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten theekastje. Jugendstil. Met facet geslepen glas en afneembaar blad. Circa 1910. Afmeting: 78 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Schrijf/rol bureau, 1860
Resultaat: 250 EUR

Groot Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau/rolbureau. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 132 x 80 x 132 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke bonheur met marmeren blad, 1860
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met wit-marmeren blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 120 x 55 x 200 cm. In goede ongerestaureerde staat.

18e Eeuwse linnenpers
Resultaat: 225 EUR

Twee-delige 18e eeuwse Hollandse linnenpers met lade. Eikenhout. Afmeting: 173 x 70 x 52 cm. In goede staat.

Gestoken lijst met spiegel, H 84 x B 65 cm.
Resultaat: 150 EUR

Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke wangentafel + bretterstoel
Resultaat: 275 EUR

Antieke eikenhouten wangentafel met bretterstoel (Sgabello). Wangen van de tafel mogelijk ouder dan blad. Afmeting: 74 x 110 x 65 cm. / 95 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Henry Deux eethoek, 1880
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke eikenhouten Franse Henry Deux eethoek met goede velours bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 43 x 43 cm/ 79 x 136 x 108 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Halve maantafel, 1800
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten Louis Seize halve maantafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 80 x 46 cm. In goede staat.

Antieke halbank
Startprijs 80 EUR

Antieke iepenhouten louis seize bank. 19e Eeuw. Stoffering niet meer mooi, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 130 x 60 cm.

Eiken dekenkist
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Met panelen en smeedijzeren beslag. Afmeting: 73 x 140 x 65 cm. In goede staat.

Twee Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Kleine bijzettafel
Resultaat: 400 EUR

Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.

Italiaanse Chiavari stoel
Startprijs 120 EUR

Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Soester spiegel, 107 x 53 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Vertico met opstand, 1890
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico met opstand. Circa 1890. Afmeting: 185 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Antieke likeurtafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandtafel + stoel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1840
Resultaat: 120 EUR

Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse kapspiegel
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast
Resultaat: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.

Antiek religieus kabinet
Startprijs 650 EUR

Antiek gepolychromeerd religieus kabinet (relikwie kast) met één deur en drie lades, gotische kenmerken + noten fineer. Afmeting: 61 x 62 x 30 cm. In goede staat.

Mahoniehouten wijntafel Ø 40 cm.
Resultaat: 200 EUR

Kleine mahoniehouten wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok stijl. Met klauwpoten en bras beslag. Afmeting: 101 x 86 x 45 cm. In goede staat.