Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 40 EUR

Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

Majolica piedestal, H 52 cm.
Startprijs 40 EUR

Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat

Drie delen Deens porselein
Startprijs 45 EUR

Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie (cacao)kannen in poezenvorm
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.

Keramieken zebra
Startprijs 50 EUR

Keramieken zebra. Maker? 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm.
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Hollandse fayence wandschotels. 1x Makkum, bloemvaas decor, circa 1900. 2x Petrus Regout Maastricht, circa 1900. Afmeting: Ø 34 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels, 1900
Startprijs 60 EUR

Vijftien antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Schaubach tafellamp, H 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Duitse Schaubach Kunst porseleinen tafellamp met rode draak/goud decor. 70-er Jaren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

3x Wedgwood borden
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Wedgwood borden met floraal/goud decor. Engeland. Circa 1890. Wedgwood Pearl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Drie-delig Osterwerda kaststel
Startprijs 60 EUR

Drie-delig antiek Duits Osterwerda kaststel. Keramiek. Jugendstil. Circa 1900. Chinoiserie decor. Afmeting: H 25 - 32 cm. In goede staat.

2x Engelse Copeland sierborden Ø 23,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Westraven herdenkingstegels
Startprijs 60 EUR

Drie oude Westraven Utrecht polychrome majolica herdenkings tegels. 1x Standvastig te midden der woedende baren. 1x Het Kofschip 1753 - 1953. Egbert Dauwis 1940 - 1949. 1x Maria met kind. Minimale ran...

12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands 12-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Bomschuit + schelpenvisser. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Twee delen Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met oren en chinoiserie decor. Boterpot. Enkele chips. Afmeting: 9 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Hongaarse figuren
Startprijs 70 EUR

Twee Hongaarse Hollohaza porseleinen figuren. Klederdracht figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

Drie Perzische kommen
Startprijs 70 EUR

Drie 19e eeuwse Perzische polychrome fayence kommen met floraal/vogel decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Startprijs 70 EUR

Drie-delig Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 33 cm. In goede staat.

Herinnerings beker+vaas
Startprijs 70 EUR

Twee delen koningshuis oranje, Wilhelmina. 1x Gedenk beker van emaille, september 1898. 1x Vaas van keramiek, 1898 - 1948, W + ranken Enka Unicum. Afmeting: 9 - 24 cm. In goede staat.

Twee Franse borden Ø 29,3 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen borden met figuren in landschap voorstelling. Afmeting: Ø 29,3 cm. In goede staat.

Vijf delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR

Vijf delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit: Polychrome boerin met koe, beschadigd. Fruittreef. Drie borden, beschadigd. Afmeting: 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Weens porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Duits/Weens porselein. 1x Meisje met bloem, bijenkorf bodemmerk, bloem beschadigd. 1x Inktpot, floraal/goud decor, bijenkorf bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat...