Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke theekan
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen theekan met zwiebelmuster decor, bronzen montuur + comfoor. Circa 1920. Chips tuit. Afmeting: 27 x 20 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse paarden
Startprijs 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome fayence paarden. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 24 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 36 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Albarello
Startprijs 950 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Italiaanse fayence albarello's. 1x Cum Elem, randschade. 1x Gom Mirrae, haarscheur. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...

Antieke apothekerspot, 1720
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor, kang xi gemerkt lampetkan. Minimale glazuurschade. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

6 Borden, Delfts bont
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 30 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Restauraties. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren in landschap decor. Grote vaas is gemerkt; de Klaauw. Afmeting: H 24 - 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.

5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.
Resultaat: 650 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR

Set van zes 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence borden. Figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.