Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

12x Apothekerspot (serie)
Resultaat: 4.250 EUR

Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...

Uitgebreid Herend servies
Resultaat: 2.000 EUR

Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...

Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...

Colenbrander/Ram schotel 'Museaal'
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote antieke Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence sierschotel met abstract floraal decor. Prachtige kleuren. Model 25. Schilder: N.R. Circa 1920. Afmeting: Ø 40,8 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig'
Resultaat: 1.800 EUR

Twee antieke Hollandse fayence Colenbrander/Ram Arnhem bekervazen. Decor: Spichtig. Model 7. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts klokkenstel
Resultaat: 1.700 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In redelijk goede staat lichte beschadigi...

Colenbrander/Ram vaas 'Druipend'
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 36 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop'
Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (80 st.)
Resultaat: 1.500 EUR

Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'
Resultaat: 1.400 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander schalen. Decor: Open. Model: 20. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'
Resultaat: 1.300 EUR

Twee Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vazen. Decor: Brocaat. Model: 45. Schilder: A.K. Circa 1920. Minimale chip bovenrand of bakfout. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

17e Eeuwse albarello
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Stel apothekerspotten
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot , 1740
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.

Franse apothekerspot
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Albarello
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas '1922'
Resultaat: 950 EUR

Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (113 st.)
Resultaat: 950 EUR

Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.