Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot porselein (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Hollandse fayence borden. 2x Makkum, circa 1900. 1x Delfts bont, circa 1800. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Lot Lladro porselein (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier delen Spaans Lladro porselein. 20e Eeuw. Twee ganzen, jongen met voetbal, en een lampenvoet. Afmeting: 10,5 - 32 cm. In goede staat.

Twee antieke Frankenthal figuren, H 14 - 26 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...

Fürstenberg mocca-servies
Resultaat: 60 EUR

Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.

Antieke porseleinen plaquette, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.

Lot Petrus Regout (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

3x Antiek fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.

Witte piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 60 EUR

Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

2x Perzisch aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Porcelanine Paris France toiletset
Resultaat: 50 EUR

Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.

Twee Franse kop + schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...

Lot antiek bloempotten (4x )
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Lot Hollandse tegels (12 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee delen plateel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.

Drie antieke kerfborden, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Tegeltableau (6 st.)
Resultaat: 40 EUR

Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.

Lot antiek plateel
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.

Lot keramiek (4x)
Resultaat: 30 EUR

Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.