Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
12x Apothekerspot (serie) 6022
12x Apothekerspot (serie)

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Uitgebreid Herend servies 6107
Uitgebreid Herend servies

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm. 6030
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram schotel 'Museaal' 6002
Colenbrander/Ram schotel 'Museaal'

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig' 6013
2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig'

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts klokkenstel 6005
3-Delig Delfts klokkenstel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Druipend' 6014
Colenbrander/Ram vaas 'Druipend'

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Italiaanse Albarello, H 36 cm 6028
Italiaanse Albarello, H 36 cm

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop' 6006
Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop'

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Lot landschap tegels (80 st.) 6068
Lot landschap tegels (80 st.)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram schaal 'Open' 6003
2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot 6026
Antieke apothekerspot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat' 6012
2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm. 6038
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse albarello 6050
17e Eeuwse albarello

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Delftse apothekerspot 6054
Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Stel apothekerspotten 6105
Stel apothekerspotten

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm. 6033
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot , 1740 6056
Antieke apothekerspot , 1740

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Franse apothekerspot 6059
Franse apothekerspot

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Albarello 6048
18e Eeuwse Albarello

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Colenbrander/Ram vaas '1922' 6008
2x Colenbrander/Ram vaas '1922'

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6046
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lot bijbelse tegels (113 st.) 6067
Lot bijbelse tegels (113 st.)

Resultaat:

950 EUR