Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Colenbrander/Ram vaas 'Onkruid'
Resultaat: 375 EUR

Hollandse Colenbrander Ram Arnhem fayence vaas. Decor: Onkruid. Circa 1920. Model nr.: 8. Schilder: V.B. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram beker 'Zwaai'
Resultaat: 600 EUR

Hollandse Arnhem Ram Colenbrander fayence vaas + originele doos. Decor: Zwaai. Model: 13. Circa 1920. Schilder: A.P. Afmeting: H 10 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram schotel 'Museaal'
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote antieke Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence sierschotel met abstract floraal decor. Prachtige kleuren. Model 25. Schilder: N.R. Circa 1920. Afmeting: Ø 40,8 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'
Resultaat: 1.400 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander schalen. Decor: Open. Model: 20. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antieke steengoed piedestal, H 130 cm.
Resultaat: 420 EUR

Antieke Duitse historisme steengoed piedestal met bloempot. Alleen genummerd 492 Grenzhausen?. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts klokkenstel
Resultaat: 1.700 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In redelijk goede staat lichte beschadigi...

Colenbrander/Ram vaas 'Naaloop'
Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram vaas 'Aardbeien'
Resultaat: 350 EUR

Kleine Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Circa 1920. Decor: Aardbeien. Model 33. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas '1922'
Resultaat: 950 EUR

Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten'
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol'
Resultaat: 900 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming'
Resultaat: 700 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'
Resultaat: 1.300 EUR

Twee Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vazen. Decor: Brocaat. Model: 45. Schilder: A.K. Circa 1920. Minimale chip bovenrand of bakfout. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Spichtig'
Resultaat: 1.800 EUR

Twee antieke Hollandse fayence Colenbrander/Ram Arnhem bekervazen. Decor: Spichtig. Model 7. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram vaas 'Druipend'
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Meissen figuur
Startprijs 1.000 EUR

Duitse Meissen porseleinen bulldog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 10,5 cm. In zeer goede staat.

Meissen figuur
Startprijs 1.200 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen hond. Gemerkt Knauff + nummers. Circa 1900. Gerestaureerd bij haren hondenkop. Afmeting: 24 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 6-delig Delfts kaststel
Startprijs 1.700 EUR

Zeldzaam zes-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Eén vaas gemerkt 124. Floraal chinoiserie decor. Afmeting: 30 - 42 cm. Enkele chips + beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Porseleinen devotie portret
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

2x Majolica wandconsole (Italië)
Startprijs 200 EUR

Twee grote Italiaanse majolica wandconsoles met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 26 cm. In goede staat.

Herend dekselterrine
Resultaat: 275 EUR

Grote handbeschilderde Herend porseleinen dekselterrine met floraal decor + opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Kapitale K.P.M. dekselterrine Ø 33 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale 19e eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dekselterrine met ramskoppen en verguld bronzen montuur. Handbeschilderd met figuren/bachus decor. Afmeting: 42 x Ø 33 cm. In zeer goede staat.

12x Apothekerspot (serie)
Resultaat: 4.250 EUR

Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...

Zeldzaam Haviland Limoges France servies
Startprijs 400 EUR

Zeldzaam 34-delig Haviland Limoges France servies met diverse handbeschilderde vis-decors. Decor Calangue. Met gecontourneerde omranding. Tweede helft 20e eeuw. Beschadiging of minimale chip mogelijk....

Antieke theekan
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen theekan met zwiebelmuster decor, bronzen montuur + comfoor. Circa 1920. Chips tuit. Afmeting: 27 x 20 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse paarden
Startprijs 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome fayence paarden. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 24 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 36 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Albarello
Startprijs 950 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Italiaanse fayence albarello's. 1x Cum Elem, randschade. 1x Gom Mirrae, haarscheur. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...

Antieke apothekerspot, 1720
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor, kang xi gemerkt lampetkan. Minimale glazuurschade. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

6 Borden, Delfts bont
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 30 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Restauraties. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren in landschap decor. Grote vaas is gemerkt; de Klaauw. Afmeting: H 24 - 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.

5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.
Resultaat: 650 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR

Set van zes 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence borden. Figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Albarello
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse apothekerspotten
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.

17e Eeuwse albarello
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie-delig Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. 19e Eeuw. Vogel op deksel gelijmd. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Vroege 18e eeuwse Delftse Fayence klapmutskom met Chinees Wanli decor en gecontourneerde omranding. Haarscheuren. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Delftse stroopkan
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence stroopkan met pauw-decor. S. 5. Radicum (vijf wortelen siroop). Circa 1750. Restauratie tuit. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tabakspot, 1780
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence Louis Seize tabakspot. Tabac D. Hollande. Circa 1780. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke apothekerspot , 1740
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, 1770
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Rappe. Circa 1770. Ongemerkt. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, H 44 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR

Antieke Delftse fayence tabakspot. Circa 1780. Louis Seize, met guirlandes en leeuwenkoppen. Tabak a la violette. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In zeer goede staat.

Franse apothekerspot
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence apothekerspot. Fles-vormig. Circa 1700. Renaissance. Adrard. S. To. Vermoedelijk Genua. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee apothekerspotten
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...

Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Zeldzame kleine Delftse Fayence pelgrimfles. 17e - 18e Eeuw. Bodemvondst beerput 's-Gravenhage. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met oren en chinoiserie decor. Boterpot. Enkele chips. Afmeting: 9 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Onder andere Porceleyne Claew + polychrome. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)
Resultaat: 700 EUR

Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke wandtegels (32 st.)
Startprijs 250 EUR

Lot antieke wandtegels met ruiten en floraal decor. Aantal: 32 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (113 st.)
Resultaat: 950 EUR

Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (80 st.)
Resultaat: 1.500 EUR

Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

36 Tegels met waterlandschappen in cirkel
Resultaat: 375 EUR

Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

35 Tegels met Bijbelse voorstellingen in cirkel
Resultaat: 375 EUR

Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot anieke tegels (35 x)
Resultaat: 325 EUR

Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e - 19e eeuwse tegels (35 st.)
Resultaat: 275 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse tegels, 35 stuks. Hollands waterlandschap tegels in mangaan kleur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (10 st.)
Startprijs 100 EUR

Lot van tien Delftse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadiging. In redelijk/goede staat.

Lot Hollandse 'Griemel' tegels (93 st.)
Startprijs 450 EUR

Groot lot Hollandse fayence gemarmerde glazuur wandtegels. Decor: Griemel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke witte tegels (78 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (12 x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van twaalf antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels, 1900
Startprijs 60 EUR

Vijftien antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (62 st.)
Resultaat: 600 EUR

Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse tegels (20 st.)
Resultaat: 200 EUR

Lot van 20 stuks 18e eeuwse herder tegels. Holland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollandse landschap tegels (24 st.)
Resultaat: 225 EUR

Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels in cirkel. Mangaan-kleurig. 24 St. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot landschap tegels (16 st.)
Resultaat: 150 EUR

Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels. 16 Stuks. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

32 Tegels met ruitmotief, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Lot met 32 wandtegels. Ruitmotief. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

13 Tegels met bloemen
Startprijs 120 EUR

Dertien antieke polychrome wandtegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)
Resultaat: 850 EUR

Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands fayence 6-pas tegeltableau met schapen voorstelling. Minimale chip rand. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands polychrome fayence 6-pas tegeltableau. Poes met muis. Gerestaureerd. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

Lot tegels (136 st.)
Startprijs 180 EUR

Lot van 136 stuks mangaan kleurige bloemvaas tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Hollands tegeltableau, 1900
Resultaat: 120 EUR

Vier tegeltableaus met diverse spelende kinderen decor. Holland. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau (12 st.)
Resultaat: 275 EUR

12-Pas tegeltableau polychrome. Circa 1880. Bloemvaas et cetera. Gelijmd + restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau (15 st.)
Startprijs 225 EUR

Groot antiek 15-pas polychrome Hollands tegeltableau met een decor van havengezicht Volendam met vissersvrouwen. Enkele scheuren in tegels. Circa 1900. Afmeting: 39 x 66 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau (6 st.)
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas polychrome tegeltableau met afbeelding van man en paard in landschap. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau (4 st.)
Startprijs 120 EUR

Hollands 4-pas fayence tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld, echter 20e eeuw. Afbeelding van steigerend paard. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Meissen schotel Ø 31,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Duitse Meissen porseleinen schotel met goudrand en rote rose decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen handbeschilderd Duits porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Opengewerkt bord Stadt Meissen + schilder S. Rohn, goed. 1x Plaue Schierholz schaal met opgewerkte rozen, minimale chip. Af...

Meissen saladeschaal + bestek
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen saladeschaal met bestek (Zwiebelmuster). Met originele messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 11 x Ø 25 cm. In goede staat.