55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Lot oude boeken (tweede wereldoorlog)
Startprijs 80 EUR

Lot diverse oude boeken betreffende WO II + verzet. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antiek pistool, L 26,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek pistool. Circa 1780. In ongerestaureerde staat. Onduidelijk gemerkt + wapen decor. Houtwerk beschadigd. Veel patina. Afmeting: L 26,5 cm. In redelijke staat.

Vier Oosterse krissen
Startprijs 200 EUR

Vier Oosterse krissen/dolk. Eén dolk, antiek, zilverhoudend. Drie Indonesische krissen. Afmeting: 42 - 58 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Startprijs 200 EUR

Decca dolk, L 42 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Arabische Decca dolk. Berber dolk. Met florale graveringen. Spits van dolk af. Afmeting: L 42 cm. In redelijk/goede staat.

Decca dolk, L 41 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Arabische Decca dolk. Marokko Koummya, Berber dolk. Laag gehalte zilver of plated. Oxyde lemet. Afmeting: L 41 cm. In redelijk/goede staat.

Decca dolk, L 40 cm.
Startprijs 250 EUR

Antieke Arabische Decca dolk. Marokko. Berber dolk. Circa 1900. Met messing bewerkt + zilver (laag gehalte). Florale graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Marine pistool met bajonet
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam bronzen marine pistool met octagonale loop + banjonet. Circa 1800. Met vogel op tak decor. Mooie patina. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Decca dolk, L 36 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Jambiya Decca Arabische dolk + draagriem. Jemen. Leder met zilver (laag gehalte) + koper beslagen. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Sabel, L 71 cm.
Resultaat: 50 EUR

Lot militaria
Resultaat: 60 EUR

Antiek Indonesisch kapmes, L 59 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antiek Indonesisch kapmes met houtgesneden heft + houten met messing schede. Circa 1900. Afmeting: L 59 cm. In goede staat.

Antieke lanspunt, L 71 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke smeedijzeren lanspunt. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.

Antiek zwaard, L 93 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antiek zwaard. 19e Eeuw of ouder. Heft met leder bekleed + bronzen vergulde knop. Ongemerkt. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 113 cm.
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Penvuur. Veel patina. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

Vijf Oosterse wapens
Resultaat: 150 EUR

Vijf Oosterse wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Kris, Indonesië. 1x Vis-harpoen van hout. 1x Korte speer van brons met ijzer. 1x Dolk van been. Afmeting: 50 - 163 cm. In goede staat.

Duits doublé WO II horloge
Resultaat: 160 EUR

Vier oude/antieke Indonesische krissen
Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke Indonesische krissen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 - 50 cm. In goede staat.

Frans sabel, L 97 cm.
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Frans sabel met bronzen leeuw, houten heft en restanten roggehuid. Tekst op lemet. Afmeting: L 97 cm. In redelijk/goede staat.

Duits zilveren WO II horloge
Resultaat: 225 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, voorzien van een witte wijzerplaat, getekend Nelhen Pam, en met aan de achterzijde een afbeelding van een swastika en de tekst: Gott mit Uns. ø 5 cm. Werkend

Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer. Met gravering. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Antiek karabijn, L 108 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antiek karabijn. Portugal. Model 1904. Duitse Waffen und Monition Berlin nr. 82. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Antiek pistool, L 32,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Lot oosterse dolken (9x)
Resultaat: 400 EUR

Lot oosterse dolken. Aantal: 9 stuks. India, Perzië, China. Onder andere; jade + plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: In goede staat.