Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vijf delen China/Japan. Antiek. Bestaande uit: twee messing knobbelvazen met bodemmerk. Eén bronzen vaas, verzilverd/plated en verguld. Eén porseleinen vaas met paarden decor + bodemmerk. En een tinne...

5x Chinees figuur
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke Chinese polychrome porseleinen figuren. Wijsheren. Afmeting: H 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Aziatica
Startprijs 40 EUR

Drie delen Aziatica. Aardewerk. Bestaande uit: 1x Perzische fayence flesvaas, polychrome, 17e - 18e eeuw. Twee Chinees porseleinen dekselpotten, waarvan 1x familie rose + 1x banko ware. Afmeting: 7 -...

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Chinees/Japans cloisonné
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees/Japans cloisonné. Wierookbrander + oorvaas. Oorvaas zijn oren gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Circa 1880. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk, goed. Eén Imari vaas, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot China etc.
Startprijs 60 EUR

Chinese spekstenen boeddha + drie bronzen Hindoeïstische figuren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 14 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonné vazen
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vazen met floraal decor. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Startprijs 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Minimale chips. Afmeting: H 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas(lamp)
Startprijs 70 EUR

Grote Chinees porseleinen familie noir tafellamp met figuur in landschap/goud decor. Met houten console. 20e Eeuw. Afmeting: (vaas) H 43 cm. Afmeting: (met console) H 88 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose bord met floraal decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

5x Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Vijf maal China. Geschilderd op zijde. Enkele signaturen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 16 - 24 cm.
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Divers. Twee borden gelijmd. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 24 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Japanse borden
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op console
Startprijs 80 EUR

Chinese celadon vaas met craquelé glazuur, op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottle, H 6 - 8 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese snuffbottles. 1x Agaat met karaktertekens. 1x Hoorn, met draken decor. Afmeting: H 6 - 8 cm. In goede staat.

Japanse kom op sokkel Ø 25 cm.
Startprijs 80 EUR

Japanse aardewerken Shigaraki kom met gouden lijnenspel. Gemerkt. Afmeting: H 11 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Zotjes decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees presse-papier van marmer
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees wit-marmeren presse papier in de vorm van een foo-hond. Afmeting: 6 x 5 x 6 cm. In goede staat.

Twee Chinese pijpvazen, H 21,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon pijpvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse of Chinese porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese melkkannen
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.