Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese kommen 18e eeuw
Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselpotten
Resultaat: 6.000 EUR

Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...

6 Chinese kop & schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...

Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen queng lung kaststel met tuin decor. Eén vaas gaaf. Vier vazen randschade. Afmeting: H 21 cm. In matig/redelijk/goede staat.

9x Chinese Kang Xi kopjes
Resultaat: 1.700 EUR

Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal/coulissen decor. Gecontourneerde omranding + bodemmerk. Minimale chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede s...

Drie antieke Chinese borden Ø 17,5 - 27,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Drakenbord, bodemmerk. 1x Familie rose bord, floraal/emaille decor, twee haarlijnen. 1x Druivenbord, 18e eeuw, goed. Afmeting: Ø 17,5 - 27,5 cm. In redelijk...

Twee Chinese tulpenvazen
Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 26,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...

Vijf Chinese kop/schotels
Resultaat: 1.800 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Twee 2x Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/goud decor. Mooie kwaliteit. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 28 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.

2x Olielamp/Kanton, H 59 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 900 EUR

Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

6x Chinese kop + schotel
Resultaat: 1.800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm....

Chinese pot, H 32 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met figuren in tuin/floraal/coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Kapitale Imari dekselvaas, H 128 x Ø 50 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.

Twee Chinese Kang Xi borden Ø 21,2 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e Eeuw, blauw-wit, floraal decor, minimale chip. 1x Familie Rose, geisha's in interieur, goed. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.

Kang Xi flacon
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese druivenschotel Ø 37 cm.
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Chinees porsleinen druivenschotel. Eén ingelijmde chip. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

5 Chinese bibilot vaasjes, H 3,5 - 4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen bibelot vaasjes met lange lijs decor, kang xi. Afmeting: H 3,5 - 4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese dekselvazen, H 44,5 x Ø 26 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...

Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Octagonaal. Haarlijn handgrip, chip onderkant deksel. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

3 Chinese schalen, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schalen met landschap decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Startprijs 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese pijpvazen, H 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met zilveren beugel Ø 26,8 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.

Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 42 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Twee zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met tuin/pioenroos decor. Beide schotels professioneel gerestaureerd. (haarlijn/scherf gerestaureerd). Afmeting: Ø 42 cm. In goede...

Grote Chinese schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.

Twee grote Japanse dekselpotten, H 92 x Ø 45 cm.
Resultaat: 8.000 EUR

Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 27 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met tuin/vogel decor + dubbele bodemring. Craquelé glazuur + één vaas bovenrandschade. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Imari kommen Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In redelijke staat. Plus één grote schaal met Amsterdams bont decor, floraal/goud....

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 400 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen queng lung kop en schotels met gecontourneerde omranding en haven decor. Vier schotels minimale chip, matig. Zes kopjes, enkele minimale chip. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm...

18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.

Familie rose schotel Ø 32,7 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met bloemvaas/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 32,7 cm. Eén minimale chip. In goede staat.

3x Chinese familie rose schotels Ø 31 - 38 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Met dubbele blauwe bodemring. Beide vazen zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 36 cm. ...

Grote Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

3x Kang Xi schotel Ø 11,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met geisha's bij hekwerk decor. Gecontourneerde omranding. Eén schotel haarlijn + chips, twee schotels goed. Afmeting: Ø 11,2 cm. In redelij...

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese wierookbranders
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese cloisonné wierookbranders met vergulding/tempelleeuw/floraal decor en filigrain draad. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucijner porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit zes schotels + één kopje. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm.

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...

Chinese sauskom + onderschotel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Zilveren tuit later. Restauratie bloem deksel, verder in goede staat. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm.

Japanse dekseldoos
Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Japans porseleinen dekseldoos met verdeel compartimenten. Met binnenin vleermuis/perzik decor. Buiten decor is floraal. Met bodemmerk. Deksel haarscheur + chips. Afmeting: H 10 x Ø 1...

16e - 17e Eeuws Wanli bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen wanli bord. Kraakporselein. Floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met hengsels. Met geisha's in tuin decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (9 x)
Startprijs 200 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Chinees Imari, Amsterdams bont decor. Divers. Blauw, rood, goud. Drie schotels goed, rest haarlijn en of chips. Afmeting: 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vleesschotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotels met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

Kantonese kom Ø 33 cm.
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose Kantonese pronkschaal met bronzen montuur, figuren/floraal/goud/dieren decor. Afmeting: H 35 c Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm.
Startprijs 750 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose Kantonese vaas met figuren/floraal/goud/dieren decor. 19e Eeuw. Haarscheuren. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Penselenpot van Huanghuali hout
Startprijs 18.000 EUR

Oude Chinese Huanghuali houten penselenvaas met figuren en waterbuffel in landschap decor. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stoel van Huanghualo hout
Startprijs 30.000 EUR

Antieke Chinese Huanghuali houten klapbare stoel. Eerste helft 20e eeuw. Stoffering vergaan, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 67 x 57 cm. In goede staat.

Chinese soepschaal Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + verso theeglazuur en bodemmerk. Twee borden goed. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese vaaslampen, H 46 cm.
Startprijs 700 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose/Kantonese vaaslampen met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Eén vaas bovenrand gelijmd. Hoogte (vaas): H 46 cm. In redelijk/goede sta...

Japanse Imari bloempot Ø 31 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Imari schaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen schaal. Opengewerkt met floraal/strijdwagen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese melkkannen
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kan, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote schenkkan met floraal decor, minimale chip tuit. 1x Chinese trekpot met floraal decor, deksel gelijmd + haarlijn en chips kan. Afmeting: 11 - 15 cm. In...

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen republiek trekpot met familie rose/geisha's in tuin + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met mille fiori/familie rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

6x Chinese schotel Ø 11 - 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese/Japanse porseleinen schotels. Twee kang xi schotels met bloempot decor, één goed, één chip + haarlijn, minimale chip. Drie diverse, minimale chip. Eén Japan, figuren decor, haar...

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese kom
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Queng lung. Met landschap/pagode decor. Gecontourneerde omranding. Twee kommen haarlijnen + minimale chips bij alle kommen. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In re...

Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + goud en geritste tekst. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Vier kop + schotels, 17e - 18e eeuw, met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Drie schotels goed, één schotel haarlijn. Eén kopj...

Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ducai bord met tuin/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø46,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 32 x 17 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot, H 47 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Grote Chinese Imari schotel Ø 38,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagodes en goud decor. Eén haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot + console Ø 19,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met console, met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes Ø 6 - 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; baars decor, kang xi, queng lung, Amsterdams bont. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip. Twee kopjes haarlijn. Afmeting: ...