Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chinese kommen 18e eeuw 7000
2 Chinese kommen 18e eeuw

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 22 cm. 7001
Chinese schenkkan, H 22 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese dekselpotten 7002
2 Grote Chinese dekselpotten

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
6 Chinese kop & schotels 7003
6 Chinese kop & schotels

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm. 7004
Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
9x Chinese Kang Xi kopjes 7005
9x Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
3 Kang Xi borden Ø 22 cm. 7006
3 Kang Xi borden Ø 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 17,5 - 27,5 cm. 7007
Drie antieke Chinese borden Ø 17,5 - 27,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese tulpenvazen 7008
Twee Chinese tulpenvazen

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 26,3 cm. 7009
Twee Chinese borden Ø 26,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm. 7010
Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vijf Chinese kop/schotels 7011
Vijf Chinese kop/schotels

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
3x Chinese kop + schotels 7012
3x Chinese kop + schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Chinese kop + schotels 7013
6x Chinese kop + schotels

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7014
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

Resultaat:

500 EUR

Twee 2x Chinese vazen, H 25 cm. 7015
Twee 2x Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 700 EUR
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,5 cm. 7016
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 180 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 28 cm. 7017
Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 28 cm.
Startprijs 225 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7018
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2x Olielamp/Kanton, H 59 cm. 7019
2x Olielamp/Kanton, H 59 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans porselein 7020
Lot antiek Japans porselein

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
6x Chinese kop + schotel 7021
6x Chinese kop + schotel

Resultaat:

1.800 EUR

Chinese pot, H 32 cm. 7022
Chinese pot, H 32 cm.
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Kapitale Imari dekselvaas, H 128 x Ø 50 cm. 7023
Kapitale Imari dekselvaas, H 128 x Ø 50 cm.

Resultaat:

4.250 EUR