55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

2 Chinese kommen 18e eeuw
Resultaat: 2.750 EUR

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

2 Grote Chinese dekselpotten
Resultaat: 6.000 EUR

6 Chinese kop & schotels
Resultaat: 850 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

9x Chinese Kang Xi kopjes
Resultaat: 1.700 EUR

3 Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Drie antieke Chinese borden Ø 17,5 - 27,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese tulpenvazen
Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinese borden Ø 26,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Vijf Chinese kop/schotels
Resultaat: 1.800 EUR

3x Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 500 EUR

Twee 2x Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/goud decor. Mooie kwaliteit. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 28 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 1.200 EUR

2x Olielamp/Kanton, H 59 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 900 EUR

6x Chinese kop + schotel
Resultaat: 1.800 EUR

Chinese pot, H 32 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale Imari dekselvaas, H 128 x Ø 50 cm.
Resultaat: 4.250 EUR