Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees geel kopje Ø 8,2 cm.
Resultaat: 9.000 EUR

Chinees porseleinen kopje met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Twee-delige Chinese vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 8.500 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen familie rose opengewerkte vaas, met daarin een olielamp. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Twee grote Japanse dekselpotten, H 92 x Ø 45 cm.
Resultaat: 8.000 EUR

Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselpotten
Resultaat: 6.000 EUR

Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...

Zeldzame Chinese boeddha
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 6.000 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinees rood kopje Ø 9 cm.
Resultaat: 5.500 EUR

Chinees porseleinen familie rose kopje met oranje/rood glazuur, floraal decor. Zeer gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm.
Resultaat: 5.000 EUR

Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 x Ø 12,5 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees geld + aandeel (8x)
Resultaat: 4.500 EUR

Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Imari dekselvaas, H 128 x Ø 50 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.

Chinese tulpenvaas, H 40 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese tulpenvazen
Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese ghendi schenkkan, H 24,5 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Olielamp/Kanton, H 59 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 37,3 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.

Chinese tulpenvaas, H 25 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal/vissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 46 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met ijzeroxyde rood glazuur en blauwe draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2 Chinese kommen 18e eeuw
Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

3x Chinese familie rose schotels Ø 31 - 38 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 2.750 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.

Chinese drakenschaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinees wapenbord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen wapenbord met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.

Twee Chinese Kantonese dekselvazen, H 44,5 x Ø 26 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...

Chinese waterpot Ø 22 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 2.500 EUR

Chinees porseleinen geflambeerde schaal in lotusbloem-vorm. Afmeting: 9 x 25 x 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pagode
Resultaat: 2.500 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen pagodes met floraal decor. Beide pagodes 8-delig. Afmeting: 121 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas Ø 33 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookhouder Ø 8 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinese vergulde bronzen wierookbrander met olifanten koppen + olifant op deksel. Gebruikssporen slijtage. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.

Chinese penselenpot (jade)
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinese jade penselenpot met berglandschap decor. Afmeting: H 19,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 7 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese dikwandige schaal Ø 27,8 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinese dikwandige porseleinen schaal met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

Chinese witglazuur knobbelvaas, H 33 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met wit glazuur + floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese hoge meiping vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met granaatappel decor. Oxyde-rood. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Met dubbele blauwe bodemring. Beide vazen zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 36 cm. ...

Chinese 2-delige trechter
Resultaat: 1.900 EUR

Chinese twee-delige porseleinen trechter met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 16 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinese celadon schaal met reliëf van lotusbloem. Met craquelé glazuur + rondom karaktertekens. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop/schotels
Resultaat: 1.800 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

6x Chinese kop + schotel
Resultaat: 1.800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm....

Chinese kom met zilveren beugel Ø 26,8 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ducai bord met tuin/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

9x Chinese Kang Xi kopjes
Resultaat: 1.700 EUR

Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese soepschaal Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur, zittende op een lotusbloem. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 18,5 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kandelaar, H 17 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kaarskandelaar met landschap/pagode decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,3 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Chinese visschotel + vergiet
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 12 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen stemkom met reliëf draken/krijger in landschap decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Zeven Chinese borden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 17 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met vijver/vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 17 cm.

Chinese Sung Meiping vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen celadon sung meiping vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Familie rose schotel Ø 32,7 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met bloemvaas/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 32,7 cm. Eén minimale chip. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met hengsels. Met geisha's in tuin decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese stemkom Ø 14 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met reliëf van draak in de wolken decor. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 10,3 x Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen stemcup met draken in golven decor. Met bodemmerk + zes tekens. Afmeting: H 10,3 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese geribte bloempot Ø 25 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen bloempot met lichtblauw glazuur en ribbels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 1.400 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein, young cheng. Familie rose, floraal/goud decor. Grote diepe schaal + tablet. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese pijpvazen, H 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese oorvaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen oorvaas. Met bodemmerk. Eén oor beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 26,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Imari dekselterrine Ø 21 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/bamboe voorstelling + bodemmerk. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 1.200 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Penselenpot met papegaai decor + bodemmerk. 1x Vaas met bloesemtak decor + bodemmerk. 1x Republiek drinkbeker + bodemmerk. 1x Kop + schotel, floraal decor + bodemmerk...

Diepe Chinese schotel Ø 32,6 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen schotel met baars/krab/steur/karper decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,3 x Ø 32,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...

18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.

Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met vleermuis/perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees houten figuur, H 15 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees hardhouten gestoken figuur. Chinese godheid met zeer lange wenkbrauwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Vierkant, met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.