Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 500 EUR

Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats
Resultaat: 500 EUR

Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Resultaat: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

A.A. Okaa, Rich lady
Resultaat: 450 EUR

A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Resultaat: 450 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met molen
Resultaat: 400 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Resultaat: 400 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Bouwput in stad
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands riviergezicht
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

L. Eland, Indonesisch riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel
Resultaat: 375 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven
Resultaat: 375 EUR

Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Resultaat: 375 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters stadsgezicht
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jos Croïn, Brug over de Seine
Resultaat: 350 EUR

Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

David Bles, Dame met bol wol en hond die slof steelt
Resultaat: 350 EUR

David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien
Resultaat: 350 EUR

Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug
Resultaat: 325 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 325 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

G.H. Breitner, Damrak Amsterdam
Resultaat: 325 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Damrak Amsterdam, nr. 3. G.H. Breitner pinx. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 67 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen
Resultaat: 300 EUR

Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.