Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pol Dom, Theekransje moeder met dochter
Resultaat: 4.250 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Nice
Resultaat: 3.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.

Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek met koeien
Resultaat: 2.000 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.

Jan Altink, Havengezicht
Resultaat: 1.700 EUR

Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.

Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede
Resultaat: 1.500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.

Luce, Impressionistisch
Resultaat: 1.500 EUR

Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.

Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar
Resultaat: 850 EUR

Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Resultaat: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling
Resultaat: 800 EUR

Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Resultaat: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur in roeiboot
Resultaat: 750 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollandse ijspret
Resultaat: 700 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Resultaat: 700 EUR

Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Andy Warhol, One dollar biljet
Resultaat: 600 EUR

Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen
Resultaat: 600 EUR

Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Resultaat: 600 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht
Resultaat: 575 EUR

L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.

F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 500 EUR

Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats
Resultaat: 500 EUR

Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Resultaat: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

A.A. Okaa, Rich lady
Resultaat: 450 EUR

A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Resultaat: 450 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met molen
Resultaat: 400 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Resultaat: 400 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Bouwput in stad
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands riviergezicht
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

L. Eland, Indonesisch riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel
Resultaat: 375 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven
Resultaat: 375 EUR

Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Resultaat: 375 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters stadsgezicht
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jos Croïn, Brug over de Seine
Resultaat: 350 EUR

Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

David Bles, Dame met bol wol en hond die slof steelt
Resultaat: 350 EUR

David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien
Resultaat: 350 EUR

Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug
Resultaat: 325 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 325 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

G.H. Breitner, Damrak Amsterdam
Resultaat: 325 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Damrak Amsterdam, nr. 3. G.H. Breitner pinx. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 67 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen
Resultaat: 300 EUR

Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

John Bevort, Amsterdams havengezicht
Resultaat: 300 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle
Resultaat: 300 EUR

Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Duif met fantasie figuur
Resultaat: 300 EUR

Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.

W. van Hecke, Figuur
Resultaat: 300 EUR

Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.

H. Habraken, Mus bij kom met kersen
Resultaat: 275 EUR

Hans Habraken. 21e Eeuw. Mus bij kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper
Resultaat: 250 EUR

3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

T. Heesakkers, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Abstracte compositie
Resultaat: 250 EUR

Bob Stork Damen. 1900 - 1990. Abstracte compostie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Tuin met tulpen
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 31 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van Eef de weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte voorstellingen. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 47 cm. In goede staat.

A. Wilhelmus, Stadsgezicht met kermis en figuren
Resultaat: 225 EUR

A. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht met kermis en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape
Resultaat: 200 EUR

J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Abstract
Resultaat: 200 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte kleurrijke composities. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gondel in Venetië bij nacht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

P.J. A. Wagemans, Hollands havengezicht
Resultaat: 200 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boeren en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)
Resultaat: 190 EUR

Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats
Resultaat: 180 EUR

Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Resultaat: 180 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 175 EUR

W. van Kampen. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. van Everdingen, Landschap
Resultaat: 170 EUR

Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen
Resultaat: 170 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen. Gemengde techniek op papier. Groot werk heeft scheurtje langs kant. Afmeting: H 60 x B 40 cm. / H 68 x B 48 cm....

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Resultaat: 160 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vakwerk-boerderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Landschap met vakwerk-boerderij, koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met boerderij
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Herman Kruijder, Portret man met hoed
Resultaat: 150 EUR

Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Johanna Lary, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Johanna Lary. 1881 - 1941. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm .In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, oesters, citroen en brood
Resultaat: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Portret naar Frans Hals
Resultaat: 150 EUR

Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

10x Eef de Weerd, 10x Abstract
Resultaat: 150 EUR

Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

Herman Brood, De Kus
Resultaat: 150 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Druk op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.

Hans Kom, Saffer Bamberg villa met koets en figuren
Resultaat: 150 EUR

Hans Kom. 1923. Saffer Bamberg villa met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31,5 x B 38 cm. In goede staat.

W. Gaylen, Stilleven
Resultaat: 150 EUR

W. Gaylen. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hendrik Verdonk, Hollandse romantische voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Hendrik Verdonk. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse romantische voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht
Resultaat: 140 EUR

Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.

8x Antieke gravures, Admiraal
Resultaat: 140 EUR

Acht antieke Hollandse gravures. Divers. Mahonie/notenhouten lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Rivierlandschap
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk. Belgische School. 19e Eeuw. Croquirt Van? Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 22 cm. In goede staat.

Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Resultaat: 140 EUR

Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

J. Nisbet, Jachtstilleven met korhoenders
Resultaat: 130 EUR

J. Nisbet. Mogelijk Johan Nisbet. Engelse School. Circa 1900. Jachtstilleven met twee korhoenders. Olieverf op linnen. Bitumen craquelé donkere partij. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijke staat.

HKO/Harm Kamerlingh Onnes, Vaas met bloemen
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Anton Mauve, 2x Schapen
Resultaat: 130 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Twee etsen. Schapen voorstellingen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 45 x B 70 cm. / H 35 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?, Molenlandschap/Haven gezicht
Resultaat: 130 EUR

Pendant. Ongesigneerd? Circa 1900. Molenlandschap met figuren + Havenmonding met boten en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood, Roemer en oester
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 130 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Buck Taylor, Kust gezicht
Resultaat: 125 EUR

Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.