Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Jan Altink, Havengezicht
Resultaat: 1.700 EUR

Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Resultaat: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen
Startprijs 8.500 EUR

Wilhelmina van Oranje Nassau. 1880 - 1962. Provenance van Wilhelmina. Gezicht op Fjord Noorwegen. Als dank gekregen door vriendin. Plus lithografie paleis het Loo Apeldoorn. Olieverf op linnen. Marouf...

Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap
Startprijs 700 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Resultaat: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Pol Dom, Theekransje moeder met dochter
Resultaat: 4.250 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met molen
Resultaat: 400 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startprijs 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Nice
Resultaat: 3.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen
Resultaat: 300 EUR

Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur
Startprijs 1.700 EUR

Wilhelmus Cornelis Chimaer van Oudendorp. 1822 - 1873. Hollands renaissance interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede
Resultaat: 1.500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.

Jan Sluyters jr., Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Sluyters jr. 1914 - 2005. Impressionistisch riviergezicht met bomen partij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

N. Ortlieb pinx., Meisje met bloemen
Startprijs 1.250 EUR

N. Ortlieb pinx. Duitse School. Duits biedermeier meisje met bloemstuk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 64 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

L. Eland, Indonesisch riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met drie-master. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Drie kittens met veer
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1959. Drie kittens met veer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ikoon (Russische feestdagen)
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Russische feestdagen ikoon. Met certificaat. In het midden de opstanding van Jezus/Anastasia, daarom heen twaalf andere christelijke feesten. Afmeting: 37,5 x 44,5 cm. In goede staat.

Herman Kruijder, Portret man met hoed
Resultaat: 150 EUR

Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Resultaat: 160 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Resultaat: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 600 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.