55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Onduidelijk, Engelen in hemel
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk. Religieus. Circa 1900. Jugendstil. Voorstelling met engelen in de hemel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 110 x B 90 cm. In goede staat.

C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder
Resultaat: 60 EUR

Cornelis de Bruijn Jr. Circa 1940. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven
Startprijs 100 EUR

F.A. Mooy. 1884 - 1968. Riviergezicht met steenoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

Lucas Bauer, Boerderij bij bomenpartij
Startprijs 70 EUR

Lucas Bauer. Circa 1940 - 1950. Boerderij bij bomenpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel
Resultaat: 60 EUR

11 Prenten Hoynck van Papendrecht
Resultaat: 80 EUR

Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar
Resultaat: 60 EUR

Antoon Molkenboer. 1872 - 1960. Romantisch wandelend paar. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.

Ets, Jachttafereel
Startprijs 100 EUR

Grote jachtprent in wortelnoten lijst. Run to earth. Ets op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.