Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug 1032
W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Luce, Impressionistisch 1033
Luce, Impressionistisch

Resultaat:

1.500 EUR

Han Veneman, Expressieve figuratieve voorstelling 1034
Han Veneman, Expressieve figuratieve voorstelling
Startprijs 400 EUR
G.J. Delfgaauw, Rotterdams havengezicht 1035
G.J. Delfgaauw, Rotterdams havengezicht
Startprijs 1.250 EUR
4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen 1036
4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen
Startprijs 200 EUR
P. Renard, Strandgezicht 1037
P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Jan Knikker, Riviergezicht met ophaalbrug 1038
Jan Knikker, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR
T. Wesselman, Vrouwelijk naakt 1039
T. Wesselman, Vrouwelijk naakt
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel 1040
Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht 1041
Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht

Resultaat:

650 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park 1042
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park
Startprijs 700 EUR
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park 1043
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startprijs 600 EUR
Verkocht
W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats 1044
W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats

Resultaat:

180 EUR

A.J. Zwart, Blaker 1045
A.J. Zwart, Blaker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Fred Arends, Hollandse ijspret 1046
Fred Arends, Hollandse ijspret

Resultaat:

700 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met porsleinen figuur 1047
Ongesigneerd, Stilleven met porsleinen figuur
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling 1048
Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper 1049
3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper

Resultaat:

250 EUR

Andries Verleur, Landschap met schapen en herder 1050
Andries Verleur, Landschap met schapen en herder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek met koeien 1051
A.M. Gorter, Vordense beek met koeien

Resultaat:

2.000 EUR

2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren 1052
2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren
Startprijs 700 EUR
Vincent Igor Ilinsky, Jazz zangeres met pianist 1053
Vincent Igor Ilinsky, Jazz zangeres met pianist
Startprijs 400 EUR
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen 1054
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 300 EUR
Wim v.d. Anker, Hollands riviergezicht 1055
Wim v.d. Anker, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR