Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht 1000
Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan Altink, Havengezicht 1001
Jan Altink, Havengezicht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Otto Weber, Landschap met herder en vee 1002
Otto Weber, Landschap met herder en vee

Resultaat:

750 EUR

Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen 1003
Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen
Startprijs 8.500 EUR
Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap 1004
Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap
Startprijs 700 EUR
Verkocht
A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon 1005
A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Pol Dom, Theekransje moeder met dochter 1006
Pol Dom, Theekransje moeder met dochter

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Landschap met molen 1007
J.H. Weissenbruch, Landschap met molen

Resultaat:

400 EUR

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout 1008
L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Pol Dom, Stadsgezicht Nice 1009
Pol Dom, Stadsgezicht Nice

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen 1011
Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen

Resultaat:

300 EUR

W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur 1012
W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede 1014
Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede

Resultaat:

1.500 EUR

Jan Sluyters jr., Impressionistisch riviergezicht 1018
Jan Sluyters jr., Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 1.000 EUR
N. Ortlieb pinx., Meisje met bloemen 1020
N. Ortlieb pinx., Meisje met bloemen
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
L. Eland, Indonesisch riviergezicht 1021
L. Eland, Indonesisch riviergezicht

Resultaat:

375 EUR

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht 1022
Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startprijs 300 EUR
C. Raaphorst, Drie kittens met veer 1023
C. Raaphorst, Drie kittens met veer
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs 1024
Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

710 EUR

Ikoon (Russische feestdagen) 1025
Ikoon (Russische feestdagen)
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Herman Kruijder, Portret man met hoed 1026
Herman Kruijder, Portret man met hoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1027
Anton Pieck, Paraplu verkoper

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant 1030
Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant

Resultaat:

450 EUR

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht 1031
Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 600 EUR