Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug
Resultaat: 325 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Luce, Impressionistisch
Resultaat: 1.500 EUR

Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.

Han Veneman, Expressieve figuratieve voorstelling
Startprijs 400 EUR

Han Veneman. 1939 - 1991 (Almelo). Expressieve figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Rotterdams havengezicht
Startprijs 1.250 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen
Startprijs 200 EUR

4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Vrouwelijk naakt
Startprijs 320 EUR

Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel
Resultaat: 375 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park
Startprijs 700 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startprijs 600 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats
Resultaat: 180 EUR

Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Blaker
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollandse ijspret
Resultaat: 700 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met porsleinen figuur
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd. Atelier Floris Arntzenius. 1864 - 1925. Stilleven met porseleinen figuur. Aquarel op papier., met echtheidsverklaring kleindochter. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling
Resultaat: 800 EUR

Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper
Resultaat: 250 EUR

3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met schapen en herder
Startprijs 200 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek met koeien
Resultaat: 2.000 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

Vincent Igor Ilinsky, Jazz zangeres met pianist
Startprijs 400 EUR

Vincent Igor Ilinsky. Oekraïne. 1966 - Kharkiv. Jazz zangers met pianist. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.