Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Jan Altink, Havengezicht
Resultaat: 1.700 EUR

Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Resultaat: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen
Startprijs 8.500 EUR

Wilhelmina van Oranje Nassau. 1880 - 1962. Provenance van Wilhelmina. Gezicht op Fjord Noorwegen. Als dank gekregen door vriendin. Plus lithografie paleis het Loo Apeldoorn. Olieverf op linnen. Marouf...

Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap
Startprijs 700 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Resultaat: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Pol Dom, Theekransje moeder met dochter
Resultaat: 4.250 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met molen
Resultaat: 400 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startprijs 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Nice
Resultaat: 3.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen
Resultaat: 300 EUR

Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur
Startprijs 1.700 EUR

Wilhelmus Cornelis Chimaer van Oudendorp. 1822 - 1873. Hollands renaissance interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede
Resultaat: 1.500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.

Jan Sluyters jr., Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Sluyters jr. 1914 - 2005. Impressionistisch riviergezicht met bomen partij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

N. Ortlieb pinx., Meisje met bloemen
Startprijs 1.250 EUR

N. Ortlieb pinx. Duitse School. Duits biedermeier meisje met bloemstuk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 64 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

L. Eland, Indonesisch riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met drie-master. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Drie kittens met veer
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1959. Drie kittens met veer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ikoon (Russische feestdagen)
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Russische feestdagen ikoon. Met certificaat. In het midden de opstanding van Jezus/Anastasia, daarom heen twaalf andere christelijke feesten. Afmeting: 37,5 x 44,5 cm. In goede staat.

Herman Kruijder, Portret man met hoed
Resultaat: 150 EUR

Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Resultaat: 160 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Resultaat: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 600 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Hollands havengezicht met ophaalbrug
Resultaat: 325 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Luce, Impressionistisch
Resultaat: 1.500 EUR

Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.

Han Veneman, Expressieve figuratieve voorstelling
Startprijs 400 EUR

Han Veneman. 1939 - 1991 (Almelo). Expressieve figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Rotterdams havengezicht
Startprijs 1.250 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen
Startprijs 200 EUR

4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Vrouwelijk naakt
Startprijs 320 EUR

Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Ontspoorde paddestoel
Resultaat: 375 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park
Startprijs 700 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startprijs 600 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

W.C. Rip, Landschap met koeien bij drenkplaats
Resultaat: 180 EUR

Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Blaker
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollandse ijspret
Resultaat: 700 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met porsleinen figuur
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd. Atelier Floris Arntzenius. 1864 - 1925. Stilleven met porseleinen figuur. Aquarel op papier., met echtheidsverklaring kleindochter. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling
Resultaat: 800 EUR

Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

3x A. v.d. Bergh, Portretten op koper
Resultaat: 250 EUR

3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met schapen en herder
Startprijs 200 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek met koeien
Resultaat: 2.000 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

Vincent Igor Ilinsky, Jazz zangeres met pianist
Startprijs 400 EUR

Vincent Igor Ilinsky. Oekraïne. 1966 - Kharkiv. Jazz zangers met pianist. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats
Resultaat: 80 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht
Resultaat: 575 EUR

L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Resultaat: 400 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

A. van Everdingen, Landschap
Resultaat: 170 EUR

Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

J. Nisbet, Jachtstilleven met korhoenders
Resultaat: 130 EUR

J. Nisbet. Mogelijk Johan Nisbet. Engelse School. Circa 1900. Jachtstilleven met twee korhoenders. Olieverf op linnen. Bitumen craquelé donkere partij. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijke staat.

Jos Croïn, Brug over de Seine
Resultaat: 350 EUR

Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.

Lithografie, Elisath met hond
Resultaat: 80 EUR

Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Bouwput in stad
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 150 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Landschap met watermolen en figuur. Eén beschadiging in de lucht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vakwerk-boerderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Landschap met vakwerk-boerderij, koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Herberg met kaartspelers
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Herberg interieur met kaartspelers. Naar 17e Eeuws voorbeeld. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.

Bart van der Leck, De jager 1913
Resultaat: 120 EUR

Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 150 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

M. v/d Sanden, Twee Chinese porseleinen kommen
Startprijs 400 EUR

Marian v/d Sanden. 2022. Twee Chinese porseleinen kommen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder
Resultaat: 120 EUR

Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.

D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 120 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met patrijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Resultaat: 30 EUR

Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Resultaat: 100 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Heinecke, Stadspoort Vianen
Startprijs 100 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Stadspoort Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Johanna Lary, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Johanna Lary. 1881 - 1941. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm .In goede staat.

Andy Warhol, One dollar biljet
Resultaat: 600 EUR

Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Resultaat: 700 EUR

Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur in roeiboot
Resultaat: 750 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof
Resultaat: 100 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen. Circa 1900. Eenden-familie aan de waterkant + Hoenderhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Craquelé. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In matige staat.

T. Heesakkers, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Resultaat: 180 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

J.B. Jongkind, Havengezicht Honfleur
Startprijs 400 EUR

Johan Barthold Jongkind, 1865. 1819 - 1891. Havengezicht Honfleur. Jongkind sculp. Paris Cadart + Luquet Editeurs. Iets lichtschade. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 23 cm. In redelijk/goede staat.

J. B. Jongkind, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 500 EUR

Johan Barthold Jongkind, 1878. 1819 -1891. Stadsgezicht Parijs met koets en figuren. Jongkind pinx. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

J.B. Jongkind, Hollands riviergezicht
Startprijs 600 EUR

Johan Barthold Jongkind. (Rotterdam 1861). 1819 -1891. Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens. Iets lichtschade. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen
Resultaat: 600 EUR

Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Betsy Dom, Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 65 cm. In goede staat.

W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 175 EUR

W. van Kampen. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Abe Hisako, Spring flower with vase
Startprijs 50 EUR

Abe Hisako 1968. Lithografie. Titel: Spring flower with vase. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

Hendrik Verdonk, Hollandse romantische voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Hendrik Verdonk. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse romantische voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A.A. Okaa, Rich lady
Resultaat: 450 EUR

A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 31 cm. In goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boeren en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract figuratief
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Twee abstracte figuren
Resultaat: 100 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van Eef de weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte voorstellingen. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 47 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen
Resultaat: 170 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen. Gemengde techniek op papier. Groot werk heeft scheurtje langs kant. Afmeting: H 60 x B 40 cm. / H 68 x B 48 cm....

M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.