Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, met een geschakelde armband met een V-vormige schakel, breedte 7 mm, een hanger met roze gefacetteerde steen, 23 mm, en een zilveren ring met grote rechthoekige roze s...

Swarovski collier en oorstekerss
Startprijs 40 EUR

Swarvoski collier en oorstekers uit witmetaal met een ankercollier en daaraan een hartvormige hanger bezet met swarovski stenen, 3x3cm, en een paar oorstekers in de vorm van een rozet. ø 10mm. In goed...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.

Thomas Sabo horloge aan ketting
Startprijs 40 EUR

Thomas Sabo hanghorloge aan een zilveren koordcollier. Aan het horloge zit een zilveren hanger met zirconia in de vorm van een hart. Nieuw in doos.

Zilveren armband zwart
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met grote rond gefacetteerde donker paarse stenen en 3 zilveren bollen. gemerkt: Oubaha. breedte 25 mm. lengte 21 cm. ca 45 gram. Nieuw

Zilveren verguld collier met parel, Anni Lu
Startprijs 45 EUR

Zilveren ankercollier met parel, 925/000, 18 karaat verguld en de parel is voorzien van een rood steentje. Gemerkt Anni Lu. Lengte 40 cm. Nieuw. nieuwprijs € 107,50.

Collier van gitten met zilver
Startprijs 50 EUR

Collier van gefacetteerde gitkralen, ø 7mm, met kleine bolletjes ertussen bevestigd aan een zilveren gefacetteerde bolsluiting met lijnbewerking. De ketting is voorzien van een veiligheid. 40 cm. In g...

Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring, BWG, met een grote ovale kop versierd met bewerking en bezet met een ovale lapis lazuli voorzien van snijwerk. Grootte kop 23x26mm. ø 58. ca 21,8 gram. Band iets gedeukt verder in goede...

Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 50 EUR

Sierlijke zilveren bangle, 925/000, met zirconia's. Armband met een slag aan de bovenzijde bezet met 3 rijen met zirconia's. De armband heeft een scharnier, bakslot en veiligheid. breedte 3-13 mm. ø54...

Zilveren hanger Egypte
Startprijs 50 EUR

Leren koord met daaraan een zilveren hanger, 800/000, Egypte. Grote rechthoekige hanger met een cartouche voorzien van hierogliefen. 31x69mm, inclusief oog. ca 28 gram. In zeer goede staat.

Zilveren oorhangers met engel
Startprijs 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een putti-kopje, versierd met markesietstenen, een parel en vensteremaille in de vleugels. 14x36 mm. ca 6,3 gram. Nieuw

Rookkwarts
Startprijs 50 EUR

Grote gefacetteerde rookwarts, ca 20 ct. ca 10,6 gram. In goede staat.

Collier met roze kralen
Startprijs 50 EUR

Getorst collier met 3 rijen takjes roze koraal. Voorzien van een double sluiting. ø 10 mm. lengte 58 cm. ca 45 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een ring en een collier met hanger met markesiet en roze zirconia's, een piercing met zirconia, een piercing met vleugels en hartzirconia. En een ring met bladdecor...

Zilveren hanger en oorstekers, Art Deco
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, Art Deco stijl, versierd met emaille. 31x36mm. Totaal ca 15,4 gram. Nieuw

Zilveren oorhangers met libelle
Startprijs 50 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met libelles. Oorsteker in de vorm van libelle versierd met vensteremaille in de vleugels, met smaragd, robijn markesiet en een parel. 13x38mm. ca 7,2 gram. In goede staa...

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, uit rechthoekige staven voorzien van een bakslot met veiligheid. De armband is bezet met 3 singlecut geslepen diamantjes. Gerhodineerd. breedte 4 mm. lengte 18 cm. ca 14,4 g...

Set Swarovski sieraden
Startprijs 50 EUR

Set swarovski sieraden met een paar oorstekers en een hanger met collier, voorzien van een kleine en wat grotere Swarovski kristal onder elkaar geplaatst. Grootte hanger 13 mm. oorstekers 11 mm. Nieuw...

Horloge Christina met parels
Startprijs 60 EUR

Horloge Christina, 24 karaats verguld voorzien van een vierkante kast, 20x20mm, met een parelmoer wijzerplaat met 4 diamanten als index. De band van het horloge is gemaakt uit zoetwaterparels met verg...

Opaal
Startprijs 60 EUR

Cabouchon geslepen natuurlijk opaal, ca 9 ct. ca 1,8 gram.

Zilveren collier met hanger
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000. Jasseroncollier met daaraan een grote hanger in de vorm van een Zeeuwse knop voorzien van een bewerkte rand met bollen. ø6,5cm. lengte collier 62 cm. totaal ca 41...

Lot zilveren hangers
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren hangers met diverse graveerplaatjes en in de vorm van figuren. Bedels in de vorm van een schoorsteenveger, een sultan en een clown met vergulde accenten en graveerplaatjes in diverse mode...

Zilveren broche pauw
Startprijs 60 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een pauw, versierd met vensteremaille, markesietstenen en een robijntje. 69x22mm. 9,7 gram. Nieuw

Zilveren armband met rose zirconia's
Startprijs 60 EUR

Sierlijke zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband met driehoekig gecontourneerde schakels met zirconia's met aan alle schakels een rechthoekig gecontourneerde roze zirconia. De armband is v...