Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren sieraden 774
3 Zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR
Swarovski collier en oorstekerss 600
Swarovski collier en oorstekerss
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 780
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Thomas Sabo horloge aan ketting 811
Thomas Sabo horloge aan ketting
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband zwart 838
Zilveren armband zwart
Startprijs 40 EUR
Zilveren verguld collier met parel, Anni Lu 830
Zilveren verguld collier met parel, Anni Lu
Startprijs 45 EUR
Collier van gitten met zilver 669
Collier van gitten met zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring lapis lazuli 770
Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met zirconia's 785
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 50 EUR
Zilveren hanger Egypte 788
Zilveren hanger Egypte
Startprijs 50 EUR
Zilveren oorhangers met engel 789
Zilveren oorhangers met engel
Startprijs 50 EUR
Rookkwarts 792
Rookkwarts
Startprijs 50 EUR
Collier met roze kralen 799
Collier met roze kralen
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren sieraden 822
Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR
Zilveren hanger en oorstekers, Art Deco 834
Zilveren hanger en oorstekers, Art Deco
Startprijs 50 EUR
Zilveren oorhangers met libelle 840
Zilveren oorhangers met libelle
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband 842
Zilveren armband
Startprijs 50 EUR
Set Swarovski sieraden 849
Set Swarovski sieraden
Startprijs 50 EUR
Horloge Christina met parels 622
Horloge Christina met parels
Startprijs 60 EUR
Opaal 659
Opaal
Startprijs 60 EUR
Zilveren collier met hanger 670
Zilveren collier met hanger
Startprijs 60 EUR
Lot zilveren hangers 672
Lot zilveren hangers
Startprijs 60 EUR
Zilveren broche pauw 790
Zilveren broche pauw
Startprijs 60 EUR
Zilveren armband met rose zirconia's 821
Zilveren armband met rose zirconia's
Startprijs 60 EUR