Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met diamant
Startprijs 190 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Strakke slagring met dubbele banden waarvan 2 bezet met in totaal 10 singlecut geslepen diamanten. Breedte 7,5mm. ø 56. ca 3,3 gram. In goede staat.

Lot zilver, 4x
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...

Lot zilver/sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat

Set zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.

Zilveren gebedsarmband
Startprijs 60 EUR

Zilveren gebedsarmband, 925/000, met opengewerkte bolletjes en kwastjes. Zonder sluiting. ca 13,6 gram. Lengte dubbel gemeten 17 cm. Nieuw

Pandora armband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Pandora armband met bedels, 925/000. Armband met Pandora sluiting en voorzien van 15 bedels waarvan twee geen Pandora. Enkele bedels zijn voorzien van stenen. lengte 21 cm. Totaal ca 58,5 gra...

Zilveren collier en armband
Startprijs 80 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...

Gouden collier pauwenoog
Startprijs 400 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een valkenoogschakel en karabijnhaak. Breedte 4 mm. 51 cm. ca 8,9 gram. In goede staat

Seiko heren horloge automaat, King Seiko
Resultaat: 250 EUR

King Seiko horloge automatic, rechthoekig model voorzien van een stalen band en een zwart/grijze wijzerplaat voorzien van dag en datumaanduiding. breedte 36 mm. Jaren zeventig. In goede staat

Certina herenhorloge
Resultaat: 40 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Gouden ring en horloge
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring en horloge, 585/000. Geelgouden trouwring, breedte 3 mm, ø 53, en een horloge met geelgouden rechthoekig gecontourneerde kast en leren band. Pontiac, mechanisch, werkend.

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 600 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...