Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ovale doos
Startprijs 300 EUR

Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...

Tas met zilveren papagaaibeugel, 1804
Startprijs 200 EUR

Kralentas met antieke zilveren papagaaienbeugel voorzien van graveerwerk en een ketting. Schoonhoven, jl.:l:1804. breedte 15 cm. totaal gewicht ca 456 gram. In goede staat.

Zilveren sirihdoosje
Resultaat: 190 EUR

Zilveren sirihdoosje, BWG, voorzien van een ovaal gecontourneerd doosje met gedreven florale bewerking met een hart en een pompoenvormig klein doosje. Verbonden door middel van een ketting met draagoo...

Zilveren schaal
Resultaat: 45 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

Zilveren lodereindoosje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat

Cassette met zilveren vork & lepel
Resultaat: 50 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Lot lepels en toilet set
Resultaat: 25 EUR

Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...

Zilveren doos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met lijnendecor en voorzien van een gegraveerd deksel met lijnen en cirkelpatronen. En een afgesleten monogramgravure. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, ...

Zilveren doos klein
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model voorzien van inkepingen en versierd met graveerwerk. Met een scharnierend deksel. De onderzijde is voorzien van een golvend lijnendecor. De binnenzijde is voo...

Beugeltas met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.

Balboekje met ketting/haak (plated)
Resultaat: 25 EUR

Plated balboekje, jugendstil, voorzien van een floraal decor aan de voorzijde, met potlood. Bevestigd aan een ketting met haak. 5x3,5cm. lengte 20 cm. In goede staat.

6 Aziatische plated bakjes
Resultaat: 375 EUR

Zes plated houders voor glazen bakjes. 90. De bakjes zijn opengewerkt en hebben verschillende motieven met onder andere diverse florale decors en draken, Voorzien van Chinese keuren. MT.: Wang Hing &...

Karaf met zilverwerk
Resultaat: 200 EUR

Kristallen karaf met zilveren montuur, 800/000, ovale gevormde schenkkaraf met geëtste bewerking en een zilveren gezaagd montuur voorzien van afbeeldingen met figuren en floraal decor. Tevens voorzien...