Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen brons
Startprijs 35 EUR

Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...

Vier bronzen boeddha figuren
Startprijs 70 EUR

Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Maria met kind
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee bronzen honden
Startprijs 90 EUR

Twee antieke bronzen honden. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Moeder met kind
Startprijs 100 EUR

Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 100 EUR

Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee gipsen bustes, H 28 - 29 cm.
Startprijs 110 EUR

Twee antieke Duitse gepolychromeerde bustes van gips. 1x Faust, hoed gerestaureerd. 1x Gretchen. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen boekensteunen, Maribu
Startprijs 110 EUR

Twee boekensteunen met bronzen maribu's en marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Edelman met hoed
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Edelman met hoed. Circa 1900. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot antieke figuren
Startprijs 150 EUR

Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Jongen bij boomstronk. Gesigneerd Aug. Moreau. Chip. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Groot marmeren figuur
Startprijs 150 EUR

Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.

Balinees beeld/buste
Startprijs 180 EUR

Groot Balinees houtsnijwerk beeld/buste met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Duits gepolychromeerd steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp. 1904 - 1983. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dansend paar
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee konings fazanten op marmeren basement
Startprijs 200 EUR

Zeer grote art deco figuren groep op zwart marmeren basement. Twee konings fazanten. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 30 x 75 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuws bronzen figuur. Edelman met geweer. Ongesigneerd. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Cavalerist te paard
Startprijs 250 EUR

Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Handen
Startprijs 350 EUR

Twee grote bronzen handen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, H 36 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte danseres. Gesigneerd Sandor Jaray. 1870 - 1916. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Mucha-stijl wandplaquettes
Startprijs 400 EUR

Twee bronzen jugendstil stijl wandplaquettes in de stijl van Mucha. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 22,7 x 9 x 1 cm. In goede staat.