Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine 5000
Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startprijs 7.000 EUR
Verkocht
Bronzen figurengroep (naar Bugatti) 5001
Bronzen figurengroep (naar Bugatti)

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Beeld, Wilhelm Leembruck 5002
Beeld, Wilhelm Leembruck

Resultaat:

1.800 EUR

Bronzen figurengroep, 1900 5003
Bronzen figurengroep, 1900
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Marmeren buste 5004
Marmeren buste

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert 5005
Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert

Resultaat:

650 EUR

17e - 18e Eeuws Heilig beeld, H 105 cm. 5006
17e - 18e Eeuws Heilig beeld, H 105 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm. 5007
Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Brons gegoten klim-aap 5008
Brons gegoten klim-aap

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Bronzen berenspiegel 5009
Bronzen berenspiegel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Eekhoorn 5010
Bronzen sculptuur, Eekhoorn

Resultaat:

250 EUR

Bronzen neushoorn 5011
Bronzen neushoorn
Startprijs 700 EUR
Bronzen Lady Fortuna 5012
Bronzen Lady Fortuna
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm. 5013
Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur 5014
Antiek Frans figuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Weens bronzen figuur 5015
Weens bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Weens brons, Vogels 5016
2x Weens brons, Vogels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Ridder op paard 5017
Bronzen beeld, Ridder op paard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frans bronzen beeld, H 86 cm. 5018
Frans bronzen beeld, H 86 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Bronzen figuur 5019
Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Twee bronzen honden 5020
Twee bronzen honden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bronzen buste 5021
Bronzen buste

Resultaat:

200 EUR

Antieke bronzen buste, H 54 cm. 5022
Antieke bronzen buste, H 54 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Jongen en meisje 5023
Bronzen figuur, Jongen en meisje

Resultaat:

250 EUR