Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot brons (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. 1x Oosterse olielamp. 1x Kylin. 1x Man + vrouw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Aap zittend op boeken
Resultaat: 100 EUR

Bronzen aap met memento mori zittend op boeken. Marmeren basement. Weens. Bronze Austria. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees figuur, Quang Yin
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Boeddhistisch figuur Shiva
Resultaat: 100 EUR

Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Buste
Resultaat: 90 EUR

Marmeren? met albast buste. Studio Prof. J. Bessi. 20e Eeuw. Afmting: H 39 cm. In goede staat.

Albasten figuur
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek albasten figuur. Circa 1900. Chinese jongen met vis. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Moderne buste dame
Resultaat: 90 EUR

Moderne keramieken buste met handgeschilderd bomen decor + brons/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zware hardhouten buste van Che Guevara, H 40 cm.
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Hond
Resultaat: 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Hond op kleed. Op basement. Circa 1870. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Drie paarden met huifkar
Resultaat: 80 EUR

Drie oude paarden met koetsen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (oude ambachten) (8x)
Resultaat: 80 EUR

Acht bronzen figuren door Antoinette Ruiter (Oldenzaal). Leerlinge van Jan Kip. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Gaper (drogist/apotheek)
Resultaat: 80 EUR

Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.

Damesbuste van terracotta
Resultaat: 70 EUR

Bodemvondst. Perzië? Terracotta damesbuste. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Spelende kinderen
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur. Spelende kinderen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur
Resultaat: 50 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier bronzen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.