Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Brons gegoten klim-aap
Resultaat: 4.250 EUR

Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Beeld, Wilhelm Leembruck
Resultaat: 1.800 EUR

Groot antiek figuur van gips (model mal), Wilhelm Leembruck. 1881 - 1919. Vrouwelijk naakt. Waarschijnlijk een afgekeurd gipsfiguur uit atelier Lehmbruck. Afmeting: H 122 cm.

Bronzen figurengroep (naar Bugatti)
Resultaat: 1.700 EUR

Bronzen figurengroep naar Bugatti. Twee panters. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 9,5 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 1.700 EUR

Grote bronzen windhond met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen berenspiegel
Resultaat: 1.400 EUR

Bronzen berenspiegel in Schwarzwalder stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Resultaat: 1.400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur. Indische olifant. Door Alfred Barye, 1839 - 1882. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In zeer goede staat.

Frans bronzen beeld, H 86 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur. Frankrijk. Circa 1900. AD. Meritum. Door Eugene Marioton, 1854 - 1933. Engel met bazuin. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert
Resultaat: 650 EUR

Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Resultaat: 650 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Paard
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd antiek bronzen paard met zadel en stijgbeugels. Gedetailleerd figuur. Door Alfred Dubucand. 1828 - 1894. Afmeting: 22 x 22 x 7 cm. In goede staat.

L. Pfeffer, Strijdwagen
Resultaat: 500 EUR

Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...

Heilig hart beeld met aureool, H 118 cm.
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws gipsen gepolychromeerd Heilig hart beeld met aureool van messing. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.

Beeld, Uil op boeken
Resultaat: 450 EUR

Groot Duits houtgesneden figuur. Uil op drie boeken. Circa 1900. Afmeting: 56 x 30 x 28 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1880
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke marmeren buste. 19e Eeuw. Vrouw in klederdracht. Door Dumaique. Naden. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen putto met blaashoorn. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen geisha met spiegel + bodemmerk. Aan de onderkant is voet zichtbaar. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Schwarzwalder figuur, 1880
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Eekhoorn
Resultaat: 250 EUR

Antieke bronzen sculptuur. Holland. Circa 1925. Art deco, dierfiguur, eekhoorn. Coromandelhouten voet. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Ridder op paard
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Ridder op paard. Linker teugel mist + chip marmer. Afmeting: 50 x 32 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Jongen en meisje
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel: Cosette. Meisje draag houten emmer. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Resultaat: 200 EUR

Bronzen buste op zwart marmeren sokkel. Art deco stijl. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek Frans samac figuur, H 53 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans samac figuur. Gesigneerd Aug. Moreau. Meisje met engel. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Madonna, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen soldaten
Resultaat: 200 EUR

Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 180 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame met mooie proporties. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun met kat, 1910
Resultaat: 180 EUR

Antieke bronzen boekensteun met kat, zon en ster. Circa 1910. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen figuren, 1880
Resultaat: 180 EUR

Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Lot tinnen soldaten
Resultaat: 160 EUR

Groot lot diverse tinnen soldaten et cetera. Frankrijk. Oud/antiek. H.S.P. France. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur (2-delig)
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees bronzen figuur staande op lotusbloem. Twee-delig. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.
Resultaat: 160 EUR

Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Alphonse de Tombay, Biddende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Leeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen olifant
Resultaat: 140 EUR

Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 140 EUR

Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Terracotta damesbuste
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep, Honden
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Oosters bronzen figuur, Arabier
Resultaat: 130 EUR

Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Resultaat: 130 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Beethoven, H 16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Kunstwerk van Harry Spannenburg
Resultaat: 120 EUR

Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hermes op rots
Resultaat: 110 EUR

Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Resultaat: 110 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

2x Weens brons, Vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.