Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Brons gegoten klim-aap 5008
Brons gegoten klim-aap

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Beeld, Wilhelm Leembruck 5002
Beeld, Wilhelm Leembruck

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Bronzen figurengroep (naar Bugatti) 5001
Bronzen figurengroep (naar Bugatti)

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Bronzen windhond 5039
Bronzen windhond

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Bronzen berenspiegel 5009
Bronzen berenspiegel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Olifant 5074
Bronzen beeld, Olifant

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Frans bronzen beeld, H 86 cm. 5018
Frans bronzen beeld, H 86 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm. 5013
Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antiek Heilig figuur, H 63 cm. 5095
Antiek Heilig figuur, H 63 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert 5005
Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm. 5092
Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Paard 5075
Bronzen beeld, Paard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
L. Pfeffer, Strijdwagen 5093
L. Pfeffer, Strijdwagen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heilig hart beeld met aureool, H 118 cm. 5065
Heilig hart beeld met aureool, H 118 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Beeld, Uil op boeken 5080
Beeld, Uil op boeken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur, 1880 5094
Antiek Frans figuur, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Marmeren buste 5004
Marmeren buste

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5033
Bronzen beeld

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm. 5007
Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schwarzwalder figuur, 1880 5070
Schwarzwalder figuur, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Eekhoorn 5010
Bronzen sculptuur, Eekhoorn

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Ridder op paard 5017
Bronzen beeld, Ridder op paard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jongen en meisje 5023
Bronzen figuur, Jongen en meisje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke bronzen figuren 5085
Twee antieke bronzen figuren

Resultaat:

250 EUR