Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen figuur, H 36 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte danseres. Gesigneerd Sandor Jaray. 1870 - 1916. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Mucha-stijl wandplaquettes
Startprijs 400 EUR

Twee bronzen jugendstil stijl wandplaquettes in de stijl van Mucha. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 22,7 x 9 x 1 cm. In goede staat.

Terracotta damesbuste
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.

Lot tinnen soldaten
Resultaat: 160 EUR

Groot lot diverse tinnen soldaten et cetera. Frankrijk. Oud/antiek. H.S.P. France. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Lot antieke figuren
Startprijs 150 EUR

Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Duits gepolychromeerd steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp. 1904 - 1983. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Buste
Resultaat: 90 EUR

Marmeren? met albast buste. Studio Prof. J. Bessi. 20e Eeuw. Afmting: H 39 cm. In goede staat.

Antiek Frans samac figuur, H 53 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans samac figuur. Gesigneerd Aug. Moreau. Meisje met engel. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur (2-delig)
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees bronzen figuur staande op lotusbloem. Twee-delig. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen putto met blaashoorn. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Jongen bij boomstronk. Gesigneerd Aug. Moreau. Chip. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Hond
Resultaat: 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Hond op kleed. Op basement. Circa 1870. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep, Honden
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dansend paar
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 1.700 EUR

Grote bronzen windhond met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Albasten figuur
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek albasten figuur. Circa 1900. Chinese jongen met vis. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Leeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Edelman met hoed
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Edelman met hoed. Circa 1900. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Maria met kind
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline
Startprijs 1.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Balinees beeld/buste
Startprijs 180 EUR

Groot Balinees houtsnijwerk beeld/buste met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha, H 33 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 1.200 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met polychromie. Afmeting: 39 x 37 x 24 cm. In goede staat.