Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilver
Startprijs 35 EUR

Bijbel met bruin lederen omslag en een zilveren gecontourneerd slot met graveerwerk. Met het oude en nieuwe testament. 16x10x7cm. In goede staat.

3 Zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, met een geschakelde armband met een V-vormige schakel, breedte 7 mm, een hanger met roze gefacetteerde steen, 23 mm, en een zilveren ring met grote rechthoekige roze s...

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 35 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Grote kroonluchter
Startprijs 35 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Drie delen brons
Startprijs 35 EUR

Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...

Kristallen zout en peperhouder met zilver
Startprijs 40 EUR

Zilveren houder met zout- en peperstrooier met zilveren dop. 835/000. Kleine houder met daarin achtkantig geslepen strooier voorzien van een ronde dop met parelbewerking. 5x2,5x8cm. In goede staat.

Swarovski collier en oorstekerss
Startprijs 40 EUR

Swarvoski collier en oorstekers uit witmetaal met een ankercollier en daaraan een hartvormige hanger bezet met swarovski stenen, 3x3cm, en een paar oorstekers in de vorm van een rozet. ø 10mm. In goed...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.

Thomas Sabo horloge aan ketting
Startprijs 40 EUR

Thomas Sabo hanghorloge aan een zilveren koordcollier. Aan het horloge zit een zilveren hanger met zirconia in de vorm van een hart. Nieuw in doos.

Zilveren armband zwart
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met grote rond gefacetteerde donker paarse stenen en 3 zilveren bollen. gemerkt: Oubaha. breedte 25 mm. lengte 21 cm. ca 45 gram. Nieuw

W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR

W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR

Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR

2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Drie antieke dekseldozen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Oude seinlamp op standaard
Startprijs 40 EUR

Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Twee delen Hollands tin, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glas-in-lood vensters/raamhangers
Startprijs 40 EUR

Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Twee delen blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 50er - 60er Jaren. 1x Skibaan in doos, Rusland. 1x Future car, Frankrijk. Afmeting: 34 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2 Wekkers, 50e jaren
Startprijs 40 EUR

Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.

Spiegel, H 138 x B 68 cm.
Startprijs 40 EUR

Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.

Oud Perzisch bidkleed, 146 x 80 cm.
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 40 EUR

Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.